X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 05.04.2020
Orzeł
Łódź
vs
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Tabela ligowa (sezon 2020)

Poz Drużyna M Z R P Pkt +/-
Dla tej ligi nie ma jeszcze tabeli

Terminarz ligowy (sezon 2020)

Data Mecz Wynik
05.04.2020 Car Gwarant Start Gniezno   eWinner Apator Toruń
05.04.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Grupa Azoty Unia Tarnów
05.04.2020 Polonia Bydgoszcz   Arged Malesa TŻ Ostrovia
05.04.2020 Orzeł Łódź   Lokomotiv Daugavpils
18.04.2020 eWinner Apator Toruń   Orzeł Łódź
19.04.2020 Grupa Azoty Unia Tarnów   Car Gwarant Start Gniezno
19.04.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Zdunek Wybrzeże Gdańsk
19.04.2020 Lokomotiv Daugavpils   Polonia Bydgoszcz
03.05.2020 Orzeł Łódź   Zdunek Wybrzeże Gdańsk
03.05.2020 eWinner Apator Toruń   Arged Malesa TŻ Ostrovia
03.05.2020 Car Gwarant Start Gniezno   Lokomotiv Daugavpils
03.05.2020 Polonia Bydgoszcz   Grupa Azoty Unia Tarnów
24.05.2020 Grupa Azoty Unia Tarnów   Orzeł Łódź
24.05.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Car Gwarant Start Gniezno
24.05.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Polonia Bydgoszcz
24.05.2020 Lokomotiv Daugavpils   eWinner Apator Toruń
31.05.2020 Orzeł Łódź   Polonia Bydgoszcz
31.05.2020 eWinner Apator Toruń   Grupa Azoty Unia Tarnów
31.05.2020 Car Gwarant Start Gniezno   Zdunek Wybrzeże Gdańsk
31.05.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Lokomotiv Daugavpils
07.06.2020 Orzeł Łódź   Car Gwarant Start Gniezno
07.06.2020 Polonia Bydgoszcz   eWinner Apator Toruń
07.06.2020 Grupa Azoty Unia Tarnów   Arged Malesa TŻ Ostrovia
07.06.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Lokomotiv Daugavpils
14.06.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Orzeł Łódź
14.06.2020 Lokomotiv Daugavpils   Grupa Azoty Unia Tarnów
14.06.2020 eWinner Apator Toruń   Zdunek Wybrzeże Gdańsk
14.06.2020 Car Gwarant Start Gniezno   Polonia Bydgoszcz
21.06.2020 Orzeł Łódź   Arged Malesa TŻ Ostrovia
21.06.2020 Polonia Bydgoszcz   Car Gwarant Start Gniezno
21.06.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   eWinner Apator Toruń
21.06.2020 Grupa Azoty Unia Tarnów   Lokomotiv Daugavpils
28.06.2020 Car Gwarant Start Gniezno   Orzeł Łódź
28.06.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Grupa Azoty Unia Tarnów
28.06.2020 eWinner Apator Toruń   Polonia Bydgoszcz
28.06.2020 Lokomotiv Daugavpils   Zdunek Wybrzeże Gdańsk
05.07.2020 Polonia Bydgoszcz   Orzeł Łódź
05.07.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Car Gwarant Start Gniezno
05.07.2020 Lokomotiv Daugavpils   Arged Malesa TŻ Ostrovia
05.07.2020 Grupa Azoty Unia Tarnów   eWinner Apator Toruń
12.07.2020 Orzeł Łódź   Grupa Azoty Unia Tarnów
12.07.2020 eWinner Apator Toruń   Lokomotiv Daugavpils
12.07.2020 Polonia Bydgoszcz   Zdunek Wybrzeże Gdańsk
12.07.2020 Car Gwarant Start Gniezno   Arged Malesa TŻ Ostrovia
26.07.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Orzeł Łódź
26.07.2020 Lokomotiv Daugavpils   Car Gwarant Start Gniezno
26.07.2020 Grupa Azoty Unia Tarnów   Polonia Bydgoszcz
26.07.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia   eWinner Apator Toruń
02.08.2020 Orzeł Łódź   eWinner Apator Toruń
02.08.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Arged Malesa TŻ Ostrovia
02.08.2020 Polonia Bydgoszcz   Lokomotiv Daugavpils
02.08.2020 Car Gwarant Start Gniezno   Grupa Azoty Unia Tarnów
09.08.2020 Lokomotiv Daugavpils   Orzeł Łódź
09.08.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Polonia Bydgoszcz
09.08.2020 eWinner Apator Toruń   Car Gwarant Start Gniezno
09.08.2020 Grupa Azoty Unia Tarnów   Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48