X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 05.04.2020
Orzeł
Łódź
vs
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Trzecie miejsce Tungatea w Indywidualnych Mistrzostwach Australii 2020 Puchar Joanny Skrzydlewskiej dla Puszakowskiego i Gizatullina 05.04.2014

Zwycięstwem pary Mariusz Puszakowski - Denis Gizatullin zakończył się turniej par "Orzeł Cup" o puchar Joanny Skrzydlewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego rozegrany w sobotę w Łodzi.

Drugie miejsce w turnieju nie obfitującym w zbyt wiele walki na dystansie zajęli Antonio Lindbaeck wraz z Władimirem Borodulinem. Początkowo w parze z Lindbaeckiem startować miał Magnus Zetterstroem, ale trener Lech Kędziora zdecydował się na zmianę ustawień. 


Wyniki:

I. Para III  - 18 pkt
5.
 Mariusz Puszakowski - 12 (3,3,3,3)
6. Denis Gizatullin - 6+2 (2*,2*,1,1)

 

II. Para I - 15 pkt
1. Antonio Lindbaeck - 10+1 (3,2*,2,3)
2. Władimir Borodulin - 5 (1,3,u,1)
13. Aureliusz Bieliński - ns

 

III. Para II - 15 pkt
3. Tomasz Chrzanowski - 8+2 (2,1*,3,2*)
4. Jakub Jamróg - 7+1 (0,2,2*,3)
14. Kamil Matyjas - ns

 

IV. Para VI - 13 pkt
11. Mikołaj Drożdżowski - 2 (1,0,1,0)
12. Magnus Zetterstroem - 11 (3,3,3,2)

 

V. Para V - 6 pkt
9. Stanisław Burza - 3 (d,0,1,2)
10. Borys Miturski - 3 (2,1,d,w)

 

VI. Para IV - 4 pkt
7. Nike Lunna - 0 (0,0,d,w)
8. Mathias Schultz - 4 (1,1,2,d)

 

Bieg po biegu:
1. (66,72) Lindbaeck, Chrzanowski, Borodulin, Jamróg
2. (66,94) Puszakowski, Gizatullin, Schultz, Lunna
3. (67,19) Zetterstroem, Miturski, Drożdżowski, Burza (d3)
4. (67,00) Borodulin, Lindbaeck, Schultz, Lunna
5. (66,63) Puszakowski, Gizatullin, Miturski, Burza
6. (66,28) Zetterstroem, Jamróg, Chrzanowski, Drożdżowski
7. (66,94) Puszakowski, Lindbaeck, Gizatullin, Borodulin (u4)
8. (68,90) Zetterstroem, Schultz, Drożdżowski, Lunna (d4)
9. (68,00) Chrzanowski, Jamróg, Burza, Miturski (d4)
10. (68,12) Puszakowski, Zetterstroem, Gizatullin, Drożdżowski
11. (67,82) Lindbaeck, Burza, Borodulin, Miturski (w/2min)
12. (67,22) Jamróg, Chrzanowski, Schultz (d2), Lunna (w/u)

Zawody zakończono po dwunastu wyścigach.
Sędziego nie było.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48