X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 01.08.2020 19:15
KŻ Orzeł Łódź
52
vs
38
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
sprawozdanie » galeria »
MECZ LIGOWY 03.08.2020 18:00
Zdunek
Wybrzeże
Gdańsk
vs

Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Informacje organizacyjne dot. meczu KŻ Orzeł Łódź – TŻ Ostrovia Puchar Joanny Skrzydlewskiej dla Puszakowskiego i Gizatullina 05.04.2014

Zwycięstwem pary Mariusz Puszakowski - Denis Gizatullin zakończył się turniej par "Orzeł Cup" o puchar Joanny Skrzydlewskiej Poseł do Parlamentu Europejskiego rozegrany w sobotę w Łodzi.

Drugie miejsce w turnieju nie obfitującym w zbyt wiele walki na dystansie zajęli Antonio Lindbaeck wraz z Władimirem Borodulinem. Początkowo w parze z Lindbaeckiem startować miał Magnus Zetterstroem, ale trener Lech Kędziora zdecydował się na zmianę ustawień. 


Wyniki:

I. Para III  - 18 pkt
5.
 Mariusz Puszakowski - 12 (3,3,3,3)
6. Denis Gizatullin - 6+2 (2*,2*,1,1)

 

II. Para I - 15 pkt
1. Antonio Lindbaeck - 10+1 (3,2*,2,3)
2. Władimir Borodulin - 5 (1,3,u,1)
13. Aureliusz Bieliński - ns

 

III. Para II - 15 pkt
3. Tomasz Chrzanowski - 8+2 (2,1*,3,2*)
4. Jakub Jamróg - 7+1 (0,2,2*,3)
14. Kamil Matyjas - ns

 

IV. Para VI - 13 pkt
11. Mikołaj Drożdżowski - 2 (1,0,1,0)
12. Magnus Zetterstroem - 11 (3,3,3,2)

 

V. Para V - 6 pkt
9. Stanisław Burza - 3 (d,0,1,2)
10. Borys Miturski - 3 (2,1,d,w)

 

VI. Para IV - 4 pkt
7. Nike Lunna - 0 (0,0,d,w)
8. Mathias Schultz - 4 (1,1,2,d)

 

Bieg po biegu:
1. (66,72) Lindbaeck, Chrzanowski, Borodulin, Jamróg
2. (66,94) Puszakowski, Gizatullin, Schultz, Lunna
3. (67,19) Zetterstroem, Miturski, Drożdżowski, Burza (d3)
4. (67,00) Borodulin, Lindbaeck, Schultz, Lunna
5. (66,63) Puszakowski, Gizatullin, Miturski, Burza
6. (66,28) Zetterstroem, Jamróg, Chrzanowski, Drożdżowski
7. (66,94) Puszakowski, Lindbaeck, Gizatullin, Borodulin (u4)
8. (68,90) Zetterstroem, Schultz, Drożdżowski, Lunna (d4)
9. (68,00) Chrzanowski, Jamróg, Burza, Miturski (d4)
10. (68,12) Puszakowski, Zetterstroem, Gizatullin, Drożdżowski
11. (67,82) Lindbaeck, Burza, Borodulin, Miturski (w/2min)
12. (67,22) Jamróg, Chrzanowski, Schultz (d2), Lunna (w/u)

Zawody zakończono po dwunastu wyścigach.
Sędziego nie było.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia 52:38 Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 57:33 Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (przełożony)