X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Jest zgoda na imprezy masowe! Już zwycięstwo! 21.05.2014
Już wygrałam!!! Cieszy się Joanna Skrzydlewska po wieczornej "burzy mózgów" w Orle. Jedziemy do Gniezna walczyć o zwycięstwo!  

Wokół meczu ze Startem pojawiło się zbyt wiele kontrowersji i niepotrzebnej wymiany zdań - zaznacza honorowy prezes Orła - Szczególnie ciężkie były rozmowy z tatą, dla którego słowo jest droższe pieniędzy i dlatego chciał odpuścić mecz w Gnieźnie. Jeżeli działacze Startu nie mają sobie nic do zarzucenia, to ok. Ja nie mogę się zgodzić na to, byśmy nie szanowali kibiców zarówno Orła, jak i Startu. To jest sport i nie dopuszczę, aby łódzcy fani byli skazani na te przepychanki i ich efekty. Dlatego gwarantuję, że do Gniezna pojedziemy w najsilniejszym możliwym składzie!!! Musiałam przekonać trenera i niektórych zawodników o tym, że nie ma co czekać na spotkanie w Rybniku, tylko już w Gnieźnie powalczyć o zwycięstwo. Czy się uda? To jest sport i wszystko może się zdarzyć. Ja chcę 8 czerwca powiedzieć kibicom Orła, że zrobiliśmy wszystko, aby byli dumni ze swojego klubu. Nawet w parlamencie nie było tak ostrych dyskusji jak te w środowy wieczór, ale wiem, że było warto...      
Co oznaczają słowa Joanny Skrzydlewskiej? Tak naprawdę trudno w tej chwili napisać kto będzie gotowy do tego, aby wzmocnić zespół w niedzielę. Doyle, Lindbaeck, Zorro, Drabik, a może ktoś nowy? Nie ukrywamy, że te informacje przekazujemy kibicom z dużą radością i co więcej...już dziś zapraszamy was do śledzenia relacji na żywo z meczu w Gnieźnie i apelujemy - zaglądajcie na naszą stronę, bo my pierwsi podamy ostateczny skład drużyny, która ma jako pierwsza w tym sezonie pokonać Start i to na torze przeciwnika!!!

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej