X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 16.07.2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
45
vs
45
Orzeł Łódź
MECZ LIGOWY 30.07.2017
Orzeł
Łódź
vs
Euro
Finannce
Polonia
Piła

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 19191

Nicki Pedersen popiera Chcemy Ekstraligi?! 02.09.2016
W sobotę, 3 września rusza akcja "Pospolite ruszenie", dzięki której kibice Orła Łódź mogą pomóc klubowi Witolda Skrzydlewskiego w występach w PGE Ekstralidze w sezonie 2017.

To wyjątkowe chwile dla kibiców Orła. Drużyna zdecydowanie prowadzi w tabeli Nice Polskiej Ligi Żużlowej i ma pewne miejsce w finale play-off, decydującym o awansie do PGE Ekstraligi. Łódzka ekipa bije w tym sezonie kolejne rekordy i zapisuje na swoim koncie historyczne wyniki. W perspektywie we wrześniu 2017 roku ma zostać oddany do użytku nowy stadion. Czy drużyna pojedzie na nim w najlepszej lidze świata? To się dopiero okaże. Kluczowe będą finanse.

Łódzki klub musi zdecydowanie zwiększyć swój budżet, żeby zakontraktować zawodników gwarantujących odpowiedni poziom sportowy. Na ten moment brakuje około dwa i pół miliona złotych. Zarząd klubu na czele z prezesem Witoldem Skrzydlewskim zamierza szukać potrzebnych pieniędzy na różne sposoby. Jeden z nich zakłada oczywiście rozmowy z dużymi firmami. Orłowi może jednak pomóc każdy, między innymi jego kibice. W tym celu klub już wcześniej ogłosił akcję "Pospolite ruszenie", która oficjalnie rozpoczyna się w sobotę, 3 września.

Pomagać łódzkiemu klubowi można od tej pory jednorazowo i bardziej systematycznie. Pierwszy sposób związany jest z wpłatą na cele statutowe. Można jej dokonywać przelewając dowolną kwotę na klubowe konto (numer konta: 97 1240 2539 1111 0010 6953 9751). W tytule przelewu należy napisać: "Wpłata na cele statutowe".

Możliwe jest również bardziej regularne wspieranie Orła. W tym celu z klubem trzeba zawrzeć specjalną umowę
. Jej podpisanie wiąże się nie tylko z wpłacaniem co miesiąc na konto klubu określonej sumy, ale także gwarantuje pewne profity.

Umowy o wsparciu Orła można podpisywać od soboty, 3 września, w siedzibie klubu przy ulicy Dziewiarskiej 14 w godzinach od 8:00 do 16:00. Tak samo będzie również we wszystkie dni powszednie. Kiedy ktoś nie będzie mógł z różnych przyczyn dotrzeć pod wskazany adres w określonym czasie, możę umówić się na podpisanie umowy w innym, dowolnym terminie dzwoniąc pod jeden z numerów telefonu: 426723020, 502602547, 512551748. Przed podpisaniem umowy przedstawiciele klubu udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Działacze Orła już teraz zapowiadają, że kibice systematycznie wspierający klub, będą mogli liczyć na wiele innych profitów niż te wskazane w poniższych pakietach.


Każdy, kto zdecyduje się wpłacać do klubowej kasy KŻ Orzeł:

50 zł miesięcznie - otrzyma status "Partnera Klubu" gwarantujący:

- Reklamę na stronie internetowej KŻ Orzeł Łódź
- Reklamę w programie zawodów ligowych rozgrywanych na stadionie KŻ
Orzeł Łódź
- Zaproszenia na trzy, wybrane przez siebie, mecze ligowe KŻ Orzeł w
sezonie zasadniczym.

100 zł miesięcznie – otrzyma status "Przyjaciela Klubu" gwarantujący:

- Reklamę na stronie internetowej KŻ Orzeł Łódź
- Reklamę w programie zawodów ligowych rozgrywanych na stadionie KŻ
Orzeł Łódź
- Zaproszenia na wszystkie mecze ligowe KŻ Orzeł w sezonie zasadniczym.
- Promocja w oficjalnym telewizyjnym kanale klubowym – Orzeł TV

500 zł miesięcznie – otrzyma status "Sponsora Klubu" gwarantujący:

- Reklamę na stronie internetowej KŻ Orzeł Łódź
- Reklamę w programie zawodów ligowych rozgrywanych na stadionie KŻ
Orzeł Łódź
- Karta VIP dla dwóch osób na wszystkie mecze ligowe KŻ Orzeł w sezonie
zasadniczym.
- Promocja w oficjalnym telewizyjnym kanale klubowym – Orzeł TV
- Spotkanie raz w miesiącu z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Orła.

Sponsor Klubu” stanie się także automatycznie członkiem Business Speedway Clubu, który ma zostać powołany w najbliższych tygodniach. Jego spotkania będą odbywać się raz w miesiącu i służyć nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Jeśli drużyna nie wystartuje w PGE Ekstralidze z powodu braku odpowiednich środków, działacze zbudują za zebrane pieniądze silną drużynę, która będzie znowu walczyć o awans w kolejnym sezonie.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 45:45 Eliminacje MMPPK DMPJ