X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 18.05.2018
Euro Finannce Polonia Piła
49
vs
41
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 26.05.2018 16:15
Lokomotiv
Daugavpils
vs
Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

Z Rawicza do Orła! Chcemy Ekstraligi?! 02.09.2016
W sobotę, 3 września rusza akcja "Pospolite ruszenie", dzięki której kibice Orła Łódź mogą pomóc klubowi Witolda Skrzydlewskiego w występach w PGE Ekstralidze w sezonie 2017.

To wyjątkowe chwile dla kibiców Orła. Drużyna zdecydowanie prowadzi w tabeli Nice Polskiej Ligi Żużlowej i ma pewne miejsce w finale play-off, decydującym o awansie do PGE Ekstraligi. Łódzka ekipa bije w tym sezonie kolejne rekordy i zapisuje na swoim koncie historyczne wyniki. W perspektywie we wrześniu 2017 roku ma zostać oddany do użytku nowy stadion. Czy drużyna pojedzie na nim w najlepszej lidze świata? To się dopiero okaże. Kluczowe będą finanse.

Łódzki klub musi zdecydowanie zwiększyć swój budżet, żeby zakontraktować zawodników gwarantujących odpowiedni poziom sportowy. Na ten moment brakuje około dwa i pół miliona złotych. Zarząd klubu na czele z prezesem Witoldem Skrzydlewskim zamierza szukać potrzebnych pieniędzy na różne sposoby. Jeden z nich zakłada oczywiście rozmowy z dużymi firmami. Orłowi może jednak pomóc każdy, między innymi jego kibice. W tym celu klub już wcześniej ogłosił akcję "Pospolite ruszenie", która oficjalnie rozpoczyna się w sobotę, 3 września.

Pomagać łódzkiemu klubowi można od tej pory jednorazowo i bardziej systematycznie. Pierwszy sposób związany jest z wpłatą na cele statutowe. Można jej dokonywać przelewając dowolną kwotę na klubowe konto (numer konta: 97 1240 2539 1111 0010 6953 9751). W tytule przelewu należy napisać: "Wpłata na cele statutowe".

Możliwe jest również bardziej regularne wspieranie Orła. W tym celu z klubem trzeba zawrzeć specjalną umowę
. Jej podpisanie wiąże się nie tylko z wpłacaniem co miesiąc na konto klubu określonej sumy, ale także gwarantuje pewne profity.

Umowy o wsparciu Orła można podpisywać od soboty, 3 września, w siedzibie klubu przy ulicy Dziewiarskiej 14 w godzinach od 8:00 do 16:00. Tak samo będzie również we wszystkie dni powszednie. Kiedy ktoś nie będzie mógł z różnych przyczyn dotrzeć pod wskazany adres w określonym czasie, możę umówić się na podpisanie umowy w innym, dowolnym terminie dzwoniąc pod jeden z numerów telefonu: 426723020, 502602547, 512551748. Przed podpisaniem umowy przedstawiciele klubu udzielą wszelkich niezbędnych informacji.

Działacze Orła już teraz zapowiadają, że kibice systematycznie wspierający klub, będą mogli liczyć na wiele innych profitów niż te wskazane w poniższych pakietach.


Każdy, kto zdecyduje się wpłacać do klubowej kasy KŻ Orzeł:

50 zł miesięcznie - otrzyma status "Partnera Klubu" gwarantujący:

- Reklamę na stronie internetowej KŻ Orzeł Łódź
- Reklamę w programie zawodów ligowych rozgrywanych na stadionie KŻ
Orzeł Łódź
- Zaproszenia na trzy, wybrane przez siebie, mecze ligowe KŻ Orzeł w
sezonie zasadniczym.

100 zł miesięcznie – otrzyma status "Przyjaciela Klubu" gwarantujący:

- Reklamę na stronie internetowej KŻ Orzeł Łódź
- Reklamę w programie zawodów ligowych rozgrywanych na stadionie KŻ
Orzeł Łódź
- Zaproszenia na wszystkie mecze ligowe KŻ Orzeł w sezonie zasadniczym.
- Promocja w oficjalnym telewizyjnym kanale klubowym – Orzeł TV

500 zł miesięcznie – otrzyma status "Sponsora Klubu" gwarantujący:

- Reklamę na stronie internetowej KŻ Orzeł Łódź
- Reklamę w programie zawodów ligowych rozgrywanych na stadionie KŻ
Orzeł Łódź
- Karta VIP dla dwóch osób na wszystkie mecze ligowe KŻ Orzeł w sezonie
zasadniczym.
- Promocja w oficjalnym telewizyjnym kanale klubowym – Orzeł TV
- Spotkanie raz w miesiącu z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Orła.

Sponsor Klubu” stanie się także automatycznie członkiem Business Speedway Clubu, który ma zostać powołany w najbliższych tygodniach. Jego spotkania będą odbywać się raz w miesiącu i służyć nawiązywaniu kontaktów biznesowych.

Jeśli drużyna nie wystartuje w PGE Ekstralidze z powodu braku odpowiednich środków, działacze zbudują za zebrane pieniądze silną drużynę, która będzie znowu walczyć o awans w kolejnym sezonie.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Zawodnicy na nowym stadionie Budowa stadionu - maj 2018 Budowa stadionu - maj 2018