X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 05.04.2020
Orzeł
Łódź
vs
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Nowy rok - nowe wyzwania Będzie się działo! 17.08.2019
Już pierwsze dni sprzedaży biletów na Mecz Narodów pokazały olbrzymie zainteresowanie imprezą. W ciągu tygodnia rozeszło się kilka tysięcy wejściówek!


Choć do Meczu Narodów 15 września (godzina 17.00) pozostały cztery tygodnie, a tajemnicą są jeszcze nazwiska gwiazd z Ekstraligi, które będziemy mogli zobaczyć w Łodzi, to bilety rozchodzą się błyskawicznie. Co więcej, swój przyjazd zapowiedzieli już kibice z wielu państw w Europie. Kusi możliwość zobaczenia emocjonującej imprezy na nowoczesnym obiekcie i oczywiście wyjątkowo niskie ceny wejściówek.

Przypominamy, że ceny biletów na Mecz Narodów to 20 złotych za bilet normalny i 5 złotych za ulgowy, przeznaczony dla wszystkich kobiet i młodzieży do lat 18. Dodatkowo na to wydarzenie przygotowana została okazyjna cena wejściówki na trybunę główną. Każdy może się poczuć jak VIP już za 60 złotych (przy zakupie biletu udostępniony będzie wjazd na parking przy stadionie).
Sprzedaż internetowa prowadzona jest na stronie:
motoarena.makis.pl/
Bilety można zakupić również w Centrum Biletów w Atlas Arenie (Łódź ul. Bandurskiego 7, czynne: czwartek 10:00 - 18:00 / wtorek, środa i piątek 8:00 - 16:00).

Na Mecz Narodów obowiązują karnety na sezon 2019 z zachowaniem miejsc, do których zostały przypisane. Do każdego karnetu i bilety dołączony zostanie darmowy program na zawody. Tradycyjnie motocykliści posiadający ze sobą kask i flagę któregoś z państw biorących udział w rywalizacji, nie tylko będą uczestniczyć w paradzie przed meczem, ale również wchodzą na imprezę za darmo.

W Meczu Narodów pojadą reprezentacje Australii, Niemiec, Polski i przedstawiciele Skandynawii. Kibiców zapraszamy na trybuny w biało-czerwonych kolorach i z akcesoriami w barwach narodowych. Zapoczątkowana rok temu impreza, błyskawicznie wpisała się w kalendarz żużlowy. Dodatkową atrkacją jest 520 nagród dla fanów, przygotowanych przez KŻ Orzeł. Już samo to jest magnesem przyciągającym na trybuny. Jeżeli chcą Państwo wybrać jakieś specjalne miejsca na trybunach, warto się pospieszyć. Do zobaczenia na stadionie!

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48