X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Zakład mięsny JAMIR mieści się w Bechcicach, w okolicach Konstantynowa Łódzkiego. Ta rodzinna firma rozwija się bardzo prężnie od 1992 roku. W Łodzi i regionie jest blisko 100 sklepów i stoisk firmowych z charakterystycznym, czerwonym logo.
Jamir jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w kraju, wyposażonym w najnowsze urządzenia wiodących firm. Co warte podkreślenia, partner Orła współpracuje tylko polskimi dostawcami i gospodarstwami rolnymi. W ofercie bardzo szeroki asortyment zarówno mięsa (z własnej ubojni) jak i wyrobów wędliniarskich - ponad 150 produktów. Wśród wielu znakomitych wyrobów są „Bechcickie Specjały”, czyli wędliny wytwarzane dawnymi, tradycyjnymi metodami. Polecamy m.in. baleron z indyka, szynkę pieczoną, szynkę bechcicką i bardzo szeroki wybór mięs, kiełbasek i innych produktów na grilla.

Do wizytówki firmy należy również dodać niezwykle fachową i miłą obsługę we wszystkich sklepach. Duża część pracowników i pracownic Jamira to kibice żużlowi, a przykład idzie od samego prezesa.  

Nie ukrywam, że żyję żużlem - podkreśla szef firmy Jamir Mirosław Sobieraj - jest on dla mnie niezwykle ważny i staram się nie opuszczać żadnego meczu. Jestem pasjonatem i kibicuję drużynie Orła. Podziwiam też prezesa Witolda Skrzydlewskiego, za jego upór i zaangażowanie, które doprowadziło do powstania pięknego stadionu i drużyny z coraz większymi ambicjami. Wiem, ile to kosztuje wysiłku i ile potrzeba na to poświęcić czasu.Zapraszamy na strony naszego partnera:
www.jamir.com.pl/
www.facebook.com/JAMIRwedliny/

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej