Norbert Kościuch z najlepszym występem w sezonie - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Norbert Kościuch z najlepszym występem w sezonie

Orzeł Łódź przegrał 42:48 w wyjazdowym meczu z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Jednym z najlepszych zawodników niedzielnego spotkania był z pewnością Norbert Kościuch.

Doświadczony żużlowiec zdobył dla Orła Łódź trzynaście punktów. Kościuch wraz z Bradym Kurtzem został najlepiej punktującym zawodnikiem meczu.

Jest to ciężki teren i trudny przeciwnik. Na razie nie osiągam takich wyników, jakich bym oczekiwał. Pracujemy jednak nad tym. Zawody jeszcze trwają, więc będziemy walczyć do końca – zapowiadał po biegu siódmym Norbert Kościuch. W tamtym momencie gospodarze prowadzili w meczu 27:15.

Na torze jest jedna linia jazdy, więc tak naprawdę kto pierwszy do niej dojedzie, ten wygrywa bieg lub przynajmniej solidnie punktuje. Musimy dopasować się do tych warunków. Będziemy próbowali wykrzesać ze swojego sprzętu ile się da – obiecywał doświadczony żużlowiec.

Norbert Kościuch w drugiej części zawodów wygrał dwa biegi oraz dwukrotnie minął linię mety jako drugi. Dzięki jego dobrej postawie Orzeł Łódź odrobił sporą część strat do rywali. Niedzielny mecz był najlepszym indywidualnym występem Kościucha w bieżącym sezonie.

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
122
221
318
417
515
69
79
83

Ostatnie Wpisy

Ogłoszenie o sprzedaży akcji KŻ Orzeł Łódź
25 lipca 2024
List Witolda Skrzydlewskiego
25 lipca 2024
H. Skrzydlewska trzyma kciuki za Jana Kałusowskiego podczas występów na IO w Paryżu
24 lipca 2024
Najbliższy mecz na Moto Arenie Łódź już 28 lipca!
18 lipca 2024
Domowa passa przerwana. Porażka w meczu #LODOST
14 lipca 2024