Strefa Kibica w sobotę pod stadionem! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Strefa Kibica w sobotę pod stadionem!

Już w sobotę odbędzie się 5. Edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. Prócz widowiska na torze i rywalizacji pomiędzy zespołami „Kangurów”, „Orłów”, „Wojowników” oraz „Europejczyków” na kibiców czeka wiele niespodzianek!

Jedną z nich jest Strefa Kibica, która będzie otwarta dla kibiców od godziny 16.00 na parkingu od strony Al. Włókniarzy – pod masztami.

Partnerzy wydarzenia przygotowali dla sympatyków „czarnego” sportu kilka ciekawych propozycji.  Firma HD Punkt, autoryzowany dystrybutor CANAL+ w łódzkiej Manufakturze i C.H. Tulipan oraz w Tomaszowie Mazowieckim przygotowała strefę rywalizacji sportowej.

Marka Lotto – Partner 5. Edycji Meczu Narodów im. H. Skrzydlewskiej przygotowała drobne upominki dla odwiedzających strefę.

W strefie obecna będzie również Straż Miejska a Kibice ze Stowarzyszenia Kibiców Orła Łódź będą malowali wszystkim chętnym bezpłatnie twarze.

Dodatkowo wszyscy zainteresowani od godziny 16.30 będą mogli spotkać się z wybranymi zawodnikami biorącymi udział w sobotniej imprezie. Będzie okazja do zebrania autografów oraz zrobienia zdjęć. Pojawi się również maskotka klubowa a także pokazane będą puchary dla uczestników zawodów.

Przypominamy, że Caritas Archidiecezji Łódzkiej przeprowadzi zbiórkę pieniężną na wsparcie budowy zespołu domów dla uchodźców z Ukrainy, które docelowo posłużą jako mieszkania chronione dla osób rozpoczynających na nowo swoje życie.

Zbiórkę można wspierać również przekazując datek na stronie Caritas: https://www.caritas.lodz.pl/zbiorki/osiedle-dla-ukrainy

Tabela eWinner 1. Ligi

PozycjaDrużynaPKT.
130
224
320
417
514
613
711
811

Ostatnie Wpisy

Specjalna promocja z okazji „Mikołajek z KŻ Orzeł Łódź”
8 grudnia 2022
Mikołajki z KŻ Orłem Łódź już w najbliższy czwartek
6 grudnia 2022
Mikołajki z KŻ Orłem Łódź
2 grudnia 2022
Przygotowania rozpoczęte!
2 grudnia 2022
Tomasz Gapiński: Będę miał przygotowane trzy motocykle
1 grudnia 2022