Tomasz Gapiński: Będę miał przygotowane trzy motocykle - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Tomasz Gapiński: Będę miał przygotowane trzy motocykle

W ubiegłym tygodniu zawodnicy H. Skrzydlewska Orzeł Łódź rozpoczęli stacjonarne przygotowania do nowego sezonu. Polacy trenują pod okiem trenera Michała Płachcińskiego. Wśród ćwiczących jest m.in. Tomasz Gapiński, który w tym sezonie dołączył do drużyny z TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Zawsze treningi zaczynam od grudnia i wówczas można powiedzieć jest to dla mnie początek przygotowań – mówi Tomasz Gapiński. – Dostałem informację od Michała Płachcińskiego, co będziemy w tym okresie robić. Nie ukrywam, że z niektórymi ćwiczeniami spotkałem się pierwszy raz, ale to dobrze, bo człowiek uczy się całe życie – powiedział zawodnik.

Mimo, że rozpoczęcia sezonu 2023 pozostały blisko cztery miesiące to zawodnicy już myślą o nowym sprzęcie, na którym będą rywalizować w nadchodzących rozgrywkach.

Ruszyliśmy już na warsztacie z przygotowaniami – mówi Tomasz Gapiński. Zamówione części już docierają, więc zaczynamy składać sprzęt. Przygotowuję trzy motocykle. Wiadomo, że różnie bywa w sporcie żużlowym, bo zdarzają się upadki, więc wolę być przygotowany też na takie sytuacje. Będę miał gotowe trzy jednostki i trzy silniki – dodał zawodnik.