Coraz bliżej do rozpoczęcia nowego sezonu w 1. Lidze Żużlowej. Rozgrywki w sezonie 2023 wystartują 8 kwietnia, a drużyna H. Skrzydlewska Orzeł Łódź zmierzy się wówczas na wyjeździe z Abramczyk Polonią Bydgoszcz. Z kolei inauguracyjny mecz na Moto Arenie Łódź to pojedynek zaplanowany na połowę kwietnia. Pierwszym “łódzkim” rywalem zespołu Marka Cieślaka będzie Zdunek Wybrzeże Gdańsk.
Oto cały terminarz nowego sezonu!
1. runda
sobota, 8 kwietnia 2023 / niedziela, 9 kwietnia 2023
Rybnik – Zielona Góra
Bydgoszcz – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Gdańsk – Ostrów Wlkp.
Poznań – Landshut
2. runda
sobota, 15 kwietnia 2023 / niedziela, 16 kwietnia 2023 / poniedziałek, 17 kwietnia 2023
Landshut – Bydgoszcz
Ostrów Wlkp. – Rybnik
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Gdańsk
Zielona Góra – Poznań
Data rezerwowa czwartek, 20 kwietnia 2023
3. runda
sobota, 22 kwietnia 2023 / niedziela, 23 kwietnia 2023 / poniedziałek, 24 kwietnia 2023
Landshut – Ostrów Wlkp.
Bydgoszcz – Rybnik
Gdańsk – Zielona Góra
Poznań – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
4. runda
sobota, 29 kwietnia 2023 / niedziela, 30 kwietnia 2023
Rybnik – Gdańsk
Ostrów Wlkp. – Poznań
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Landshut
Zielona Góra – Bydgoszcz
Data rezerwowa czwartek, 4 maja 2023
5. runda
sobota 6 maja 2023 / niedziela, 7 maja 2023 / poniedziałek, 8 maja 2023
Landshut – Zielona Góra
Bydgoszcz – Gdańsk
Ostrów Wlkp. – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Poznań – Rybnik
Data rezerwowa
piątek, 12 maja 2023 / sobota, 13 maja 2023 / niedziela, 14 maja 2023
6. runda
sobota, 20 maja 2023 / niedziela, 21 maja 2023 / poniedziałek, 22 maja 2023
Rybnik – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Bydgoszcz – Poznań
Gdańsk – Landshut
Zielona Góra – Ostrów Wlkp.
7. runda
sobota, 27 maja 2023 / niedziela, 28 maja 2023
Landshut – Rybnik
Ostrów Wlkp. – Bydgoszcz
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Zielona Góra
Poznań – Gdańsk
8. runda
sobota, 3 czerwca 2023 / niedziela, 4 czerwca 2023
Rybnik – Landshut
Bydgoszcz – Ostrów Wlkp.
Gdańsk – Poznań
Zielona Góra – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
9. runda
sobota, 10 czerwca 2023 / niedziela, 11 czerwca 2023 / poniedziałek, 12 czerwca 2023
Landshut – Gdańsk
Ostrów Wlkp. – Zielona Góra
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Rybnik
poniedziałek, 12 czerwca 2023
Poznań – Bydgoszcz
10. runda
sobota, 17 czerwca 2023 / niedziela, 18 czerwca 2023 / poniedziałek, 19 czerwca 2023
Rybnik – Poznań
Gdańsk – Bydgoszcz
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Ostrów Wlkp.
Zielona Góra – Landshut
Data rezerwowa
czwartek, 22 czerwca 2023
11. runda
sobota, 24 czerwca 2023 / niedziela, 25 czerwca 2023
Landshut – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Bydgoszcz – Zielona Góra
Gdańsk – Rybnik
Poznań – Ostrów Wlkp.
Data rezerwowa
czwartek, 29 czerwca 2023 / sobota, 1 lipca 2023 / niedziela, 2 lipca 2023
12. runda
sobota, 8 lipca 2023 / niedziela, 9 lipca 2023
Rybnik – Bydgoszcz
Ostrów Wlkp. – Landshut
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Poznań
Zielona Góra – Gdańsk
Data rezerwowa
czwartek, 13 lipca 2023 / sobota, 15 lipca 2023 / niedziela, 16 lipca 2023 / czwartek, 20 lipca 2023
13. runda
sobota, 22 lipca 2023 / niedziela, 23 lipca 2023 / poniedziałek, 24 lipca 2023
Rybnik – Ostrów Wlkp.
Bydgoszcz – Landshut
Gdańsk – H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
Poznań – Zielona Góra
Data rezerwowa
czwartek, 27 lipca 2023 / piątek, 28 lipca 2023 / sobota, 29 lipca 2023 / niedziela, 30 lipca 2023
14. runda
sobota, 5 sierpnia 2023 / niedziela, 6 sierpnia 2023 / poniedziałek, 7 sierpnia 2023
Landshut – Poznań
Ostrów Wlkp. – Gdańsk
H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Bydgoszcz
Zielona Góra – Rybnik
Część finałowa – Ćwierćfinały
15. runda
sobota, 19 sierpnia 2023 / niedziela, 20 sierpnia 2023
Data rezerwowa
piątek, 25 sierpnia 2023
16. runda
sobota, 26 sierpnia 2023 / niedziela, 27 sierpnia 2023
Data rezerwowa
poniedziałek, 28 sierpnia 2023 / czwartek, 31 sierpnia 2023 / sobota, 2 września 2023 / niedziela, 3 września 2023
Część finałowa – Półfinały
17. runda
sobota, 9 września 2023 / niedziela, 10 września 2023
18. runda
sobota, 16 września 2023 / niedziela, 17 września 2023
Data rezerwowa
sobota, 23 września 2023 / niedziela, 24 września 2023
Część finałowa – Finał – Mecz o 1 miejsce
19. runda
sobota, 30 września 2023
Data rezerwowa
niedziela, 1 października 2023 / czwartek, 5 października 2023
20. runda
sobota, 8 października 2022
Data rezerwowa
czwartek, 12 października 2023 / sobota, 14 października 2023 / niedziela, 15 października 2023