Zobacz jak nasza drużyna trenowała na obozie! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Zobacz jak nasza drużyna trenowała na obozie!

Bieganie, treningi na siłowni i sali oraz odprawy ze sztabem szkoleniowym. Tak w dużym skrócie wyglądał obóz drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź w Uniejowie, gdzie pracowano głównie dwa razy dziennie (zarówno na powietrzu jak i sali treningowej), a także korzystano z odnowy biologicznej.

Na obozie przebywało siedmiu zawodników, którzy trenowali pod okiem sztabu szkoleniowego z trenerem Markiem Cieślakiem na czele. Byli to: Tomasz Gapiński, Jakub Jamróg, Mateusz Tonder, Tom Brennan, Mateusz Dul, Aleksander Grygolec oraz Jakub Sroka. Z kolei Timo Lahti i Niels Kristian Iversen pracowali w tym czasie według indywidualnego toku zatwierdzonego przez sztab.

Zobacz poniższy materiał wideo i przekonaj się jak było na obozie!

Tabela eWinner 1. Ligi

PozycjaDrużynaPKT.
130
224
320
417
514
613
711
811

Ostatnie Wpisy

Pełne trybuny, emocje na torze! Taki właśnie jest Mecz Narodów
24 marca 2023
Vitamizu razem z KŻ Orzeł Łódź!
24 marca 2023
Mecz Narodów tuż, tuż!
24 marca 2023
“To co zawodnicy pojeździli i jak ustawili motocykle to już jest nasze”
24 marca 2023
Sawo Gruz dalej z nami!
23 marca 2023