Zobacz jak nasza drużyna trenowała na obozie! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Zobacz jak nasza drużyna trenowała na obozie!

Bieganie, treningi na siłowni i sali oraz odprawy ze sztabem szkoleniowym. Tak w dużym skrócie wyglądał obóz drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź w Uniejowie, gdzie pracowano głównie dwa razy dziennie (zarówno na powietrzu jak i sali treningowej), a także korzystano z odnowy biologicznej.

Na obozie przebywało siedmiu zawodników, którzy trenowali pod okiem sztabu szkoleniowego z trenerem Markiem Cieślakiem na czele. Byli to: Tomasz Gapiński, Jakub Jamróg, Mateusz Tonder, Tom Brennan, Mateusz Dul, Aleksander Grygolec oraz Jakub Sroka. Z kolei Timo Lahti i Niels Kristian Iversen pracowali w tym czasie według indywidualnego toku zatwierdzonego przez sztab.

Zobacz poniższy materiał wideo i przekonaj się jak było na obozie!

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
113
211
311
410
57
64
74
81

Ostatnie Wpisy

Nowy termin! #LODRZE w sobotę 22 czerwca o 16:30!
17 czerwca 2024
Niedzielny mecz #LODRZE odwołany!
16 czerwca 2024
Benjamin Basso: Stać nas na naprawdę wiele!
16 czerwca 2024
Niedziela z żużlowym meczem Orła!
15 czerwca 2024
Czas na 42. w historii mecz #LODRZE!
15 czerwca 2024