Sawo Gruz dalej z nami! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Sawo Gruz dalej z nami!

Kolejny sponsor zdecydował się wspierać łódzki żużel! Tym razem jest to firma Sawo Gruz, z którą Klub Żużlowy Orzeł Łódź ma przyjemność współpracować już od minionego sezonu 2022.

Sawo Gruz to jeden z liderów województwa łódzkiego w kontekście kontenerowego wywozu odpadów. Firma działa nieprzerwanie od 1993 roku w Łodzi, a od 2001 r. stacjonuje w Zgierzu. Dzięki nabytemu doświadczeniu i rzetelności, nasi sponsorzy mogą się cieszyć nienaganną opinią i rzeszą zadowolonych klientów.

Samo przedłużenie współpracy zostało ogłoszone podczas specjalnej czwartkowej konferencji prasowej na Moto Arenie Łódź. Obecni byli na niej zarówno Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź Witold Skrzydlewski jak i Prezes Sawo Gruz Marcin Będkowski.

– Będzie to drugi sezon firmy Sawo Gruz z naszym klubem, która zdecydowała się na wsparcie łódzkiego żużla, za co dziękujemy. Wydaje mi się także, że Pan Prezes stał się nie tylko sponsorem, ale i kibicem tego sportu, a to jest bardzo ważne, bo wtedy lżej się wydaje gotówkę. Ponadto uważam, iż każdy kibic żużla, potrzebując konkretnych usług powinien się zwrócić do naszych sponsorów. Musimy się wzajemnie wspierać, bo pieniądze znikąd się nie biorą – powiedział na konferencji Witold Skrzydlewski.

– Znaleźliśmy się tutaj, aby pokazać tak jak wspomniałem przed rokiem, że nasz plan współpracy z Łódzkim Orłem nie jest tylko jednorazowym przypadkiem. Chcemy wspierać projekt przez wiele lat i uważamy, że brak awansu do PGE Ekstraligi w poprzednim sezonie był cenną nauką. Wszyscy wyciągnęli wnioski przez co zbudowany na ten sezon zespół będzie się bił o najwyższe cele. Dlatego też jesteśmy tutaj razem – dodał Marcin Będkowski, Prezes Sawo Gruz.

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
122
218
317
415
515
69
79
83

Ostatnie Wpisy

Domowa passa przerwana. Porażka w meczu #LODOST
14 lipca 2024
FOTO: Porażka w meczu #LODOST
14 lipca 2024
Mateusz Bartkowiak: „To jeszcze nie jest sufit moich możliwości”
14 lipca 2024
W niedzielę #LODOST
14 lipca 2024
Niedziela. 19:00. MATCHDAY na Moto Arenie Łódź!
14 lipca 2024