Mecz Narodów tuż, tuż! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Mecz Narodów tuż, tuż!

Już 10 kwietnia o 14:00 rozegrana zostanie 6. Edycja Meczu Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. Wydarzenie cieszy się dużą popularnością, a wstęp na świetnie obsadzone zawody otrzymamy za symboliczną złotówkę.

O Żużlowym Święcie Łodzi, absolutnie nikt nie może zapomnieć, a dba o to sam Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź, Pan Witold Skrzydlewski. Główny sponsor czarnego sportu w Łódzkim podczas niedawnej konferencji przypomniał fanom, iż warto przejść się do Kwiaciarni H. Skrzydlewska i nabyć wejściówkę na to wydarzenie.

– Już 10 kwietnia o godzinie 14:00 rozegrany zostanie Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej. Chciałbym także w jakiś sposób przeprosić kibiców, gdyż już są końcówki biletów, dlatego też każdy, kto chciałby zobaczyć to widowisko na żywo musi się jak najszybciej wybrać po swoja wejściówkę. W przyszłym tygodniu może się okazać, że tych już nie będzie. Ponadto prosiłbym tych fanów, którzy nabyli kilka lub kilkanaście biletów, a nie będą w stanie się zjawić, żeby odstąpili komuś je. Mimo, że to parę groszy, to nie warto, aby się marnowało. Musimy się także modlić o to, aby była pogoda. Gdybyśmy mieli dach tego zmartwienia, by nie było, lecz pozostało nam prosić Pana Boga o dobrą aurę – rozpoczął sponsor łódzkiego Orła.

– Na tym etapie możemy także zdradzić, że jedną z drużyn poprowadzi trener Marek Cieślak, drugą Piotr Świderski, trzecią nasz były trener, Lech Kędziora, a ostatnią jak to mawiam – największy cwaniak – Janusz Ślączka. Także musimy mu dać najgorszą drużynę, żeby nie wycwaniakował nas wszystkich. W obsadzie jest dwóch mistrzów, więc uważam, że będzie naprawdę dobre widowisko – powiedział z uśmiechem Honorowy Prezes.

I dodał: – Co najważniejsze będąc na Meczu Narodów i tylko w tym dniu w trzech kasach będzie można kupić bilety na mecz z Wybrzeżem Gdańsk tylko za 20 złotych. Nie ważne czy duży, czy mały, jednakowa cena dla każdego. Chcemy zachęcić tych, którzy przyjdą pierwszy raz na Mecz Narodów, aby wybrali się na zmagania ligowego naszego zespołu, bo to jest coś innego – zakończył Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź, Witold Skrzydlewski.

Tabela 1. Ligi Żużlowej

PozycjaDrużynaPKT.
112
26
36
46
56
66
74
84

Ostatnie Wpisy

FOTO: Falubaz wygrywa w Łodzi
28 maja 2023
Domowa porażka z Falubazem
28 maja 2023
Niedziela + Żużel! Emocje na Moto Arenie Łódź!
28 maja 2023
Orły w walce o Grand Prix
27 maja 2023
35. mecz z rywalem z Zielonej Góry
27 maja 2023