Pełne trybuny, emocje na torze! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Pełne trybuny, emocje na torze!

33Pełne trybuny, emocje na torze, Mistrzowie świata w akcji? Tak! To wszystko czeka na Was drodzy kibice 10 kwietnia podczas żużlowego święta Łodzi! Nie może Was tam zabraknąć!

Miniony rok pokazał siłę łódzkiego żużla, wtedy to fani czarnego sportu z miasta Włókniarzy dumnie zebrali się na ówczesnej 5. Edycji Meczu Narodów. Trybuny zostały szczelnie wypełnione, a zawodom towarzyszył wyśmienity doping. Przypomnijmy sobie tym o to specjalnym materiałem wideo jak było przed rokiem! (MATERIAŁ PONIŻEJ). 

Nie możemy jednak żyć przeszłością. Już za niespełna trzy tygodnie powtórka, z jeszcze lepszą obsadą. Na starcie zjawią się, bowiem mistrzowie świata w osobach Tai’a Woffinden’a oraz Jason’a Doyle’a. Nie zabraknie także licznych atrakcji oraz specjalnych promocji, aby trybuny na Moto Arenie Łódź były także szczelnie wypełnione podczas rozgrywek 1. Ligi Żużlowej w sezonie 2023!

Kibice śpieszcie się z nabywaniem wejściówek na Mecz Narodów, bowiem kosztują one ledwie symboliczną złotówkę, a jak donoszą nam pewne źródła rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki! Bilety dostępne są Kwiaciarniach Skrzydlewska!

Tabela 1. Ligi Żużlowej

PozycjaDrużynaPKT.
112
26
36
46
56
66
74
84

Ostatnie Wpisy

FOTO: Falubaz wygrywa w Łodzi
28 maja 2023
Domowa porażka z Falubazem
28 maja 2023
Niedziela + Żużel! Emocje na Moto Arenie Łódź!
28 maja 2023
Orły w walce o Grand Prix
27 maja 2023
35. mecz z rywalem z Zielonej Góry
27 maja 2023