Znamy terminy dwóch najbliższych meczów na Moto Arenie Łódź! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Znamy terminy dwóch najbliższych meczów na Moto Arenie Łódź!

W piątek Polski Związek Motorowy za sprawą Głównej Komisji Sportu Żużlowego wydał kolejny komunikat o numerze trzydziestym piątym, z którego dowiedzieliśmy się o dokładnych terminach i godzinach dwóch najbliższych meczów H. Skrzydlewska Orzeł Łódź na Moto Arenie. Na naszym obiekcie zmierzymy się kolejno 30 kwietnia i 4 maja.

Pierwszą okazją do pojawienia się dla Was na trybunach będzie mecz czwartej kolejki zaplecza Elity. W niedzielę 30 kwietnia o godzinie 14:00 podejmiemy na Moto Arenie Łódź drużynę Trans MF Devils Landshut.

Druga kwestią jest mecz z zespołem Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Przez długi czas niewiadomą było, kiedy nadrobimy zaległości z 2. Kolejki rozgrywek 1. Ligi Żużlowej. W pierwszym terminie, aura stanęła nam na drodze i rozegranie w bezpiecznym i sportowym duchu nie było możliwe. Nowym terminem spotkania z Wybrzeżem Gdańsk wybrany został czwartek 4 maja o godzinie 18:00.

Zakupione już wejściówki na mecz z zespołem z Gdańska pozostają ważne na nowy termin meczu, czyli na 4 maja. Sprzedaż biletów na mecze żużlowe rozgrywane w Łodzi odbywa się poprzez stronę www BILETYNAZUZEL.PL oraz stacjonarnie w Kwiaciarni H. Skrzydlewska na Moto Arenie Łódź. 

Pamiętajcie jedziemy razem z Wami, Wasz doping pomoże żużlowcom! Kibice jesteście ósmym zawodnikiem naszej drużyny! Nie zawiedźcie! Do zobaczenie już wkrótce na stadionie!

Najbliższe mecze żużlowe na Moto Arenie Łódź: 

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Trans MF Devils Landshut (niedziela, 30 kwietnia, 14:00)

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk (czwartek, 4 maja, 18:00)