35. mecz z rywalem z Zielonej Góry - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

35. mecz z rywalem z Zielonej Góry

10O tym, że czeka Orły trenera Marka Cieślaka niezwykle ciężkie spotkanie nie trzeba nikogo przekonywać. Na łódzką Moto Arenę przyjeżdża lider i faworyt rozgrywek Enea Falubaz Zielona Góra. Przygotowaliśmy dla Was małą zapowiedź tego co rozegra się w niedzielę na torze.

Przed rokiem rywalizacja z Zielonogórskim rywalem odbyła się aż czterokrotnie. W fazie zasadniczej na własnym owalu zdołaliśmy zremisować, a następnie w rewanżu ulegliśmy dość znacząco. Kolejna szansa na pojedynek z Myszkami Miki nadarzyła się jeszcze w tym samym sezonie w Play-Offach. Tam udało nam się dopisać wygraną na Moto Arenie, a w drugim spotkaniu zabrakło bardzo niewiele, abyśmy wyrzucili z finałów rozgrywek niekwestionowanego faworyta.

W historii rywalizacji dotychczas odbyły się 34 mecze, spośród których aż 25 wygrali zawodnicy z Zielonej Góry. 7 razy wygrywaliśmy my, a dwa razy doszło do remisu. Z pomocą przy statystycznym podejściu do meczu pomógł jak zwykle gurustats.pl. W niedzielę jednak nikt nie zamierza odpuszczać i żużlowcy H. Skrzydlewska Orła Łódź będą walczyć dla Was kibice o wygraną.

Myszki Miki, póki co notują idealny start w sezon, pięć meczy i wszystkie zwycięskie. Z tegoż to powodu nasi ulubieńcy od wtorku intensywnie trenują na Moto Arenie Łódź. Jak kapitan Tomek Gapiński powiedział na czwartkowej konferencji przedmeczowej, powtarzalność naszego owalu jest praktycznie stuprocentowa od jakiegoś czasu. Wierzymy, że Orły przełożą pot wylany na treningach od pierwszych biegów spotkania z Falubazem.

Pamiętajcie Wasza obecność na trybunach zmienia bardzo wiele. Doping i wypełnione po brzegi krzesełka na obiekcie to gwarant wsparcia dla żużlowców. Każdy kibic jest ósmym zawodnikiem, nie może nikogo zabraknąć na tym bardzo ważnym spotkaniu! Bilety wciąż dostępne w sprzedaży stacjonarnej w Kwiaciarni H. Skrzydlewska na stadionie oraz na stronie internetowej https://biletynazuzel.pl/. W dniu meczu funkcjonować będzie także dodatkowo kasa.

Tabela 1. Ligi Żużlowej

PozycjaDrużynaPKT.
135
221
321
418
515
612
710
88

Ostatnie Wpisy

Bądź na bieżąco z łódzkim żużlem!
19 września 2023
Poczuj choć trochę to, co odczuwają żużlowcy!
17 września 2023
FOTO: Finał IMP w Łodzi!
7 września 2023
Bartosz Zmarzlik zdobywa złoto w Łodzi!
4 września 2023
Bartosz Zmarzlik bliski obrony tytułu w Łodzi!
4 września 2023