Firma IMBUS-BIS Marek Przybylak zostaje z Orłem. "Zaczęło się od zaspokojenia ciekawości córki" - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Firma IMBUS-BIS Marek Przybylak zostaje z Orłem. “Zaczęło się od zaspokojenia ciekawości córki”

Firma IMBUS-BIS Marek Przybylak będzie sponsorem H. Skrzydlewska Orła Łódź w sezonie 2024. Nasza współpraca rozpoczęła się już w sezonie 2022 i trwa do dziś. – Mam nadzieję, że drużyna osiągnie lepsze wyniki sportowe, bo po ubiegłorocznych rozgrywkach wszystkim przyda się spokój i stabilizacja – mówi Marek Przybylak, właściciel Firmy IMBUS-BIS.

Firma Imbus-Bis Marek Przybylak to hurtownia artykułów metalowych i elementów złącznych. – Prowadzimy biznes rodzinny, z rodzinnym kapitałem. Cały czas znajdujemy się w Łodzi. Rozwijamy się dynamicznie. Sponsoring Orła jest poszukiwaniem rozwoju, ale także sposobem na spędzenie wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi oraz realizacją zainteresowania dyscypliną – mówi nam Marek Przybylak – właściciel Firmy IMBUS-BIS.

Początki współpracy z naszym partnerem sięgają sezonu 2021. – To była końcówka fazy zasadniczej. Na mecz zabrała mnie wtedy córka, która była ciekawa, co dzieje się na stadionie. Dodam, że nie była to moja pierwsza obecność na zawodach żużlowych, bo to wydarzyło się znacznie wcześniej, jeszcze na starym obiekcie Orła. Wtedy jednak nie przerodziło się to w coś większego. Można powiedzieć, że dopiero zaspokojenie ciekawości córki sprawiło, że poszedłem dalej. Tamta wizyta spowodowała, że złapałem bakcyla. Zacząłem myśleć, żeby być bliżej tej dyscypliny. Pierwszy rok współpracy z klubem był naprawdę udany. Pamiętam, że dokładnie to przeanalizowałem. Żużel pomógł mi w tematach biznesowych, przełożył się na większe zainteresowanie usługami mojej firmy. Reklama poprzez ten sport zatem naprawdę działa. Poza tym byłem także bardzo zadowolony z kwestii sportowych i otoczki wokół naszej drużyny – dodaje Marek Przybylak.

Firma IMBUS-BIS Marek Przybylak zostaje z Orłem, mimo że klub ma za sobą bardzo trudny sezon, w którym do końca musiał walczyć o utrzymanie w lidze. Marek Przybylak wierzy jednak, że kolejne rozgrywki będą zdecydowanie bardziej udane. – W nadchodzącym sezonie jako sponsor liczę na lepsze wyniki sportowe. Przydałoby nam się więcej stabilizacji i spokoju. Mam zatem nadzieję, że zawodnicy pokażą wolę walki. Być może czasami będą przegrywać, bo ktoś będzie lepszy, ale ważne, by zostawiali serce na torze – zaznacza.

W zeszłym roku pomysł na drużynę nie wypalił. Cieszę się zatem, że jest istotna zmiana. Podoba mi się koncepcja młodego, walecznego składu. Ruchy w okresie transferowym oceniam zatem pozytywnie. Jeśli nawet efekty nie będą widoczne od razu, to jestem przekonany, że zaprocentują w nieco dalszej przyszłości – podkreśla Marek Przybylak.

Zapraszamy zatem kibiców Orła i pozostałych sponsorów do zapoznania się z ofertą Firmy IMBUS-BIS. Szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie internetowej firmy, która jest dostępna TUTAJ. – Nasze usługi są dla wszystkich. Może do nas przyjść przysłowiowy Kowalski, ale tak samo firmy z branży budowlanej czy takie, które posiadają maszyny wykorzystujące elementy złączne chociażby w przemyśle czy produkcji. Oferta jest skierowana zatem do większości społeczeństwa i branż – podsumowuje Marek Przybylak.