Miasto Łódź sponsorem tytularnym IMME im. Zenona Plecha. Rozlosowano numery startowe zawodów - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Miasto Łódź sponsorem tytularnym IMME im. Zenona Plecha. Rozlosowano numery startowe zawodów

Miasto Łódź ze swoja marką ŁÓDŹ KREUJE zostało sponsorem tytularnym Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha. Zawody zainaugurują żużlowy sezon 2024 na łódzkiej Moto Arenie i odbędą się w piątek, 5 kwietnia. Start do pierwszego wyścigu przewidziano na godz. 19:00.

Zobaczymy wtedy największe gwiazdy światowego żużla na czele z naszym czterokrotnym Indywidualnym Mistrzem Świata, Bartoszem Zmarzlikiem – powiedziała Hanna Zdanowska, Prezydent Łodzi, obecna na konferencji prasowej, która odbyła się 16 lutego w Łodzi. – Oprócz niego wystąpią najlepsi obecnie żużlowcy, którzy reprezentują najlepszą żużlową ligę świata PGE Ekstraligę. Oczy wszystkich fanów „czarnego sportu” skierowane będą właśnie na Łódź. To będą pierwsze w tegorocznym sezonie tak silnie obsadzone zawody. I dlatego zdecydowaliśmy się na to, by Łódź została sponsorem tytularnym tego wydarzenia. Zapraszamy wszystkich fanów. Łódzcy kibice z pewnością dopiszą, a mam nadzieję, że pojawi się też wielu miłośników żużla spoza naszego miasta. Tych zachęcam do pozostania w Łodzi i rozpoczęcia weekendu pełnego emocji w naszym mieście, bo Łódź nie tylko kreuje, ale też inspiruje do ciekawych form spędzania czasu – dodała Hanna Zdanowska.

Podczas konferencji prasowej poprzedzającej zawody, dokonano losowania numerów startowych ŁÓDŹ KREUJE IMME im. Zenona Plecha. – Dziękując przedstawicielom miasta za zaangażowanie w promocję zawodów oraz objęcie ich sponsoringiem, już dziś zapraszam wszystkich kibiców żużla do Łodzi – dodał Marcin Ulacha, członek Rady Nadzorczej Klubu Żużlowego Orzeł Łódź. – Szykujemy dla fanów sporo niespodzianek, chcemy, aby inauguracja sezonu wypadła okazale, tym bardziej, że pierwszy ligowy mecz w Łodzi odbędzie się 20 kwietnia, a więc fani podczas IMME będą mieli niebywałą okazję zobaczyć gwiazdy światowego żużla na naszym obiekcie – zakończył.

Sprzedaż biletów na zawody ruszy 2 marca. Bilety normalne będą w cenie 40 złotych, ulgowe w cenie 20 złotych. Tymczasem można już kupować karnety na sezon 2024 H. Skrzydlewska Orła Łódź w Metalkas 2. Ekstralidze, które są dostępne za pośrednictwem strony biletynazuzel.pl, a także stacjonarnie w kwiaciarni H. Skrzydlewska zlokalizowanej na Moto Arenie Łódź przy ulicy 6-go Sierpnia 71. Karnet upoważnia do wejścia na Łódź Kreuje IMME na przypisane do niego miejsce.

Lista startowa ŁÓDŹ KREUJE IMME im. Zenona Plecha – 5 kwietnia 2024, godz. 19:00, Moto Arena Łódź:

1. Zawodnik z „dziką kartą”
2. Fredrik Lindgren (PLATINUM MOTOR Lublin)
3. Emil Sajfutdinow (KS APATOR Toruń)
4. Jason Doyle (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz)
5. Dominik Kubera (PLATINUM MOTOR Lublin)
6. Anders Thomsen (EBUT.PL STAL Gorzów)
7. Mikkel Michelsen (TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa)
8. Leon Madsen (TAURON WŁÓKNIARZ Częstochowa)
9. Artem Laguta (BETARD Sparta Wrocław)
10. Bartosz Zmarzlik (PLATINUM MOTOR Lublin)
11. Max Fricke (ZOOLESZCZ GKM Grudziądz)
12. Martin Vaculik (EBUT.PL STAL Gorzów)
13. Jack Holder (PLATINUM MOTOR Lublin)
14. Janusz Kołodziej (FOGO UNIA Leszno)
15. Mateusz Cierniak (PLATINUM MOTOR Lublin)
16. Daniel Bewley (BETARD Sparta Wrocław)

 

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-

Ostatnie Wpisy

Dwa domowe mecze w Łodzi: 30 kwietnia i 5 maja!
23 kwietnia 2024
Oferta SKYBOX na sezon 2024!
22 kwietnia 2024
Sobotni mecz odwołany!
19 kwietnia 2024
Przystanek Fizjoterapia dołącza do Orła!
19 kwietnia 2024
Trwa sprzedaż biletów na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź!
18 kwietnia 2024