Firma Grzegory nadal z Orłem. Nasz sponsor próbował swoich sił na żużlu! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Firma Grzegory nadal z Orłem. Nasz sponsor próbował swoich sił na żużlu!

Firma Grzegory zdecydowała się na przedłużenie współpracy z naszym klubem. Jej właściciel Grzegorz Grzegory w przeszłości próbował swoich sił na żużlu. Później za namową innego z naszych partnerów trafił do Orła i zaczął wspierać drużynę.

Firma Grzegory zajmuje się produkcją budynków zeroenergetycznych z płyt keramtyzyowo – betonowych. Jej oferta jest skierowana dla firm z branży deweloperskiej, ale także klientów indywidualnych.

Właściciel Grzegorz Grzegory to człowiek, który żużel zna doskonale, bo w latach 80 próbował swoich sił w tej dyscyplinie sportu. – Można powiedzieć, że jestem dość szczególnym sponsorem, bo poznałem żużel z bardzo bliska. W 1980 roku zapisałem się do szkółki Gwardii Łódź. Było nas wtedy ponad 30. W tym gronie znalazł się między innymi Stanisław Miedziński, który zrobił później karierę w barwach klubu z Torunia – mówi Grzegorz Grzegory.

Zacząłem wtedy treningi i przygotowywałem się do licencji, ale klub się rozwiązał. Wielu moich kolegów postanowiło przenieść się i kontynuować swoją przygodę z czarnym sportem w innym miejscu. Ja zrezygnowałem. Najważniejsza była dla mnie matura. Dzięki zdobytym doświadczeniom mam jednak świadomość, jak trudnym i wymagającym sportem jest żużel. To dyscyplina, która wymaga wielkiej odwagi. Najtrudniejszy jest zwłaszcza moment wjazdu w pierwszy łuk, kiedy wszystko dzieje się bardzo szybko. Trzeba od razu podejmować decyzje – zaznacza.

Firma Grzegory do Orła trafiła za namową jednego z naszych partnerów. – W Orle jako sponsor pojawiłem się za pośrednictwem Łukasza Grocholewicza z firmy GMG Elektrosystem. On przypomniał mi o żużlu i dał impuls do działania. Można powiedzieć, że wcześniej pozostawałem uśpiony. W pewnym momencie Łukasz powiedział mi, jak to możliwe, że on wspiera klub, a ja w przeszłości tak mocno dotknąłem tego sportu i pozostaję gdzieś obok. To mnie zmotywowało. Poza tym odżyły u mnie wspomnienia z młodości. Teraz sprawia mi to wielką frajdę – zaznacza Grzegorz Grzegory.

W sezonie 2024 nasz partner liczy przede wszystkim na poprawę wyników. – Liczę, że to będzie lepszy rok od poprzedniego, w którym Orzeł przeżywał bardzo trudne chwile i musiał do końca walczyć o utrzymanie w rozgrywkach. Wierzę, że nasi zawodnicy pokażą siłę. Skład jest ciekawy, więc pozostaję optymistą – podsumowuje Grzegorz Grzegory.

Naszych kibiców zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera. Szczegóły znajdują się TUTAJ.

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-

Ostatnie Wpisy

Dwa domowe mecze w Łodzi: 30 kwietnia i 5 maja!
23 kwietnia 2024
Oferta SKYBOX na sezon 2024!
22 kwietnia 2024
Sobotni mecz odwołany!
19 kwietnia 2024
Przystanek Fizjoterapia dołącza do Orła!
19 kwietnia 2024
Trwa sprzedaż biletów na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź!
18 kwietnia 2024