Prezydent Łodzi nie ma wątpliwości. "Emocje będą szczególne" - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Prezydent Łodzi nie ma wątpliwości. “Emocje będą szczególne”

Miasto Łódź ze swoją marką ŁÓDZ KREUJE zostało sponsorem tytularnym Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha, które odbędą się 5 kwietnia na Moto Arenie. O powodach takiej decyzji opowiedziała prezydent Hanna Zdanowska.

To najważniejsze wydarzenie rozpoczynające sezon żużlowy. Traktujemy ten turniej właśnie w takich kategoriach, więc postanowiliśmy go wesprzeć – powiedziała Hanna Zdanowska podczas specjalnie zwołanej konferencji prasowej, która odbyła się w piątek w kwiaciarni H. Skrzydlewska na Moto Arenie.

Prezydent naszego miasta spodziewa się 5 kwietnia wyjątkowych emocji ze względu na obsadę zawodów. Trudno nie przyznać w tym przypadku Hannie Zdanowskiej racji. Warto bowiem przypomnieć, że w ŁÓDZ KREUJE IMME wystąpi 14 najlepszych żużlowców według klasyfikacji średnich biegopunktowych po sezonie 2023, najlepszy junior PGE Ekstraligi w wyścigach młodzieżowych sezonu 2023 i jeden zawodnik z „dziką kartą” nominowany przez Speedway Ekstraligę.

Osobiście ubóstwiam chodzić na żużel i odczuwać te emocje, kiedy tylko pozwala mi na to czas. W tym przypadku będą one szczególne, bo do Łodzi przyjedzie absolutny top zawodników, z naszym mistrzem świata Bartoszem Zmarzlikiem na czele. Będzie co oglądać i dlatego zapraszam wszystkich na łódzką Motoarenę – zaznacza prezydent miasta.

Hanna Zdanowska liczy, że zawody, do których dojdzie 5 kwietnia, będą świętem sportu i przyciągną na trybuny wielu kibiców. – Mam nadzieję, że stadion zapełni się nie tylko mieszkańcami Łodzi. Wierzę, że pojawią się również goście, którzy przyjadą do nas z innych miast naszego kraju. Zapewniam, że warto, bo to będą bardzo energetyczne zawody – podsumowuje prezydent Łodzi.

Przypominany, że sprzedaż biletów na ŁÓDŹ KREUJE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha ruszy 2 marca. Do tego czasu warto jednak zdecydować się na zakup karnetu, który gwarantuje wstęp na te zawody i oglądanie ich ze swojego ulubionego miejsca na stadionie. Szczegóły znajdują się TUTAJ.

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-

Ostatnie Wpisy

Dwa domowe mecze w Łodzi: 30 kwietnia i 5 maja!
23 kwietnia 2024
Oferta SKYBOX na sezon 2024!
22 kwietnia 2024
Sobotni mecz odwołany!
19 kwietnia 2024
Przystanek Fizjoterapia dołącza do Orła!
19 kwietnia 2024
Trwa sprzedaż biletów na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź!
18 kwietnia 2024