Auto-Kuba zostaje z Orłem. "Zaczęło się od Macieja Piaszczyńskiego" - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Auto-Kuba zostaje z Orłem. “Zaczęło się od Macieja Piaszczyńskiego”

Firma Auto-Kuba jest sponsorem H. Skrzydlewska Orła od 2016 roku i pozostanie nim także w najbliższym sezonie. – Wspieranie żużla zaczęło się w moim przypadku od Macieja Piaszczyńskiego, kiedy był juniorem łódzkiego klubu. Później pomagałem innym żużlowcom, a następnie zdecydowałem się także na wsparcie klubu – mówi jej właściciel Paweł Szczepański.

Nasz partner zajmuje się sprzedażą części i akcesoriów do samochodów wszystkich typów. Prowadzi sprzedaż detaliczną i hurtową. – To oznacza, że zaopatrujemy zarówno warsztaty, jak i klientów indywidualnych. Dodam, że prowadzimy sprzedaż również w internecie – mówi Paweł Szczepański, właściciel firmy, który pierwszy raz na stadionie żużlowym w Łodzi pojawił się w latach 70.

Mieszkałem w pobliżu. Usłyszałem warkot motocykli i mnie to zaciekawiło. Przyszedłem raz i zostałem. Nie mieszkam już w Łodzi, ale cały czas kibicuję. Z dawnych lat doskonale pamiętam czasy Gwardii, a także okres, kiedy zespół występował jako J.A.G. Jednym z moich idoli był Sam Ermolenko. Poza tym z sentymentem wspominam Kazimierza Pakulskiego, Henryka Jatczaka czy Henryka Drozdka, który zginął na torze, gdy miał 19 lat – zaznacza Paweł Szczepański.

Firma Auto-Kuba najpierw wspierała zawodników, którzy występowali w barwach łódzkiego klubu. – Chodziłem regularnie na mecze. Podczas jednego ze spotkań nasz były junior Maciej Piaszczyński rozdawał swoje kartki z autografami i prosił o wsparcie. Po zakończeniu spotkania do niego podszedłem. Od tego się zaczęło. Najpierw pomagałem co roku młodzieżowcom, a sam klub zacząłem sponsorować w sezonie 2016. To trwa do dziś – tłumaczy.

Lista zawodników, którym pomagałem, jest naprawdę długa. Poza Maciejem Piaszczyńskim w tym gronie byli między innymi Szymon Grobelski, Michał Piosicki, Edward Mazur, Rafał Konopka, Mateusz Dul, Piotr Pióro. Jedynym seniorem, którego wspierałem, był Marcin Nowak – dodaje nasz sponsor.

W sezonie 2024 Paweł Szczepański, podobnie jak większość sponsorów Orła, liczy na poprawę wyników. – Wierzę, że pod względem sportowym będzie lepiej. Gdybyśmy dostali się do fazy play-off, to byłbym naprawdę zadowolony. Mamy zespół złożony z młodych i gniewnych. Mam nadzieję, że pokażą pazura i nie zawiodą – podsumowuje właściciel firmy Auto-Kuba.

Na koniec zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego partnera. Szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie internetowej www.autokuba.com i na Facebooku.

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-
1-

Ostatnie Wpisy

Dwa domowe mecze w Łodzi: 30 kwietnia i 5 maja!
23 kwietnia 2024
Oferta SKYBOX na sezon 2024!
22 kwietnia 2024
Sobotni mecz odwołany!
19 kwietnia 2024
Przystanek Fizjoterapia dołącza do Orła!
19 kwietnia 2024
Trwa sprzedaż biletów na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź!
18 kwietnia 2024