Orzeł przed meczem w Ostrowie Wielkopolskim. "Chciałbym żeby zawodnicy pokazali wolę walki" - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Orzeł przed meczem w Ostrowie Wielkopolskim. „Chciałbym żeby zawodnicy pokazali wolę walki”

Już w najbliższą sobotę, 18 maja drużyna H. Skrzydlewskiej Orła Łódź zmierzy się w meczu wyjazdowym z Arged Malesa Ostrów Wielkopolski. Początek spotkania o godzinie 16:30. 

Podczas konferencji prasowej prezes klubu pokładał nadzieję w trzech zawodnikach, którzy reprezentowali niegdyś barwy drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego. – W sobotę mamy mecz z Ostrowem. Liczymy na to, że ci nasi zawodnicy może się w końcu obudzą ze snu zimowego, bo jest już piękna pogoda, słonecznie. Widać, że podczas 7. Meczu Narodów im. H. Skrzydlewskiej pokazywali wolę walki. Myślę, że gdyby tak Polacy pojechali w tych meczach wcześniejszych, to mielibyśmy na koncie chociaż z dwa punkty, a nie zero. Mamy trzech zawodników, którzy powinni tam dobrze pojechać. Oliver Berntzon, Tomasz Gapiński i Daniel Kaczmarek występowali w Ostrowie. Zobaczymy, czy będą wiedzlie, w którą stronę skręcać, czy będą pod prąd jechać. Chcemy tam powalczyć, nic innego nam nie pozostaje. Chciałbym żeby zawodnicy pokazali, że mają wolę walki – powiedział prezes klubu, Witold Skrzydlewski.

Szkoleniowiec łódzkich Orłów wierzy w swój zespół. – Jestem pozytywnie nastawiony przed meczem w Ostrowie Wielkopolskim. Mamy zawodników, którzy znają ten tor, którzy wcześniej tam startowali. Podczas 7. Meczu Narodów im. H. Skrzydlewskiej pokazali, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Dzień przed meczem, w piątek, mamy trening na własnym stadionie. Zjawi się na nim cała drużyna, prócz Daniela Kaczmarka, który ma zawody w Niemczech. Po treningu będziemy mieli analizę i przygotowanie strategii na sobotni mecz. Mam nadzieję, że powalczymy o dobry wynik – dodaje trener, Maciej Jąder.

 

Awizowane składy na sobotni mecz:

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź:
1. Luke Becker
2. Benjamin Basso
3. Tomasz Gapiński
4. Daniel Kaczmarek
5. Oliver Berntzon
6. Mateusz Bartkowiak
7. Jakub Kiciński
8.

Arged Malesa Ostrów:
9. Chris Holder
10. Tobiasz Musielak
11. Wiktor Jasiński
12. Frederik Jakobsen
13. Gleb Czugunow
14. Tobiasz Potasznik
15. Sebastian Szostak
16.

Początek meczu: 16:30

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
113
211
311
410
57
64
74
81

Ostatnie Wpisy

Nowy termin! #LODRZE w sobotę 22 czerwca o 16:30!
17 czerwca 2024
Niedzielny mecz #LODRZE odwołany!
16 czerwca 2024
Benjamin Basso: Stać nas na naprawdę wiele!
16 czerwca 2024
Niedziela z żużlowym meczem Orła!
15 czerwca 2024
Czas na 42. w historii mecz #LODRZE!
15 czerwca 2024