III i IV runda DMPJ za nami - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Młodzi zawodnicy H. Skrzydlewska Orła Łódź mają za sobą niezwykle intensywny dzień. W przeciągu kilku czwartkowych godzin odjechali dwie rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Częstochowie. Szczególnie może cieszyć drugie miejsce w późniejszych zawodach.

Zmagania Orły rozpoczęły już o 10:00, kiedy to w ramach 3 rundy DMPJ grupy D, podopieczni Macieja Jądera wyjechali przeciwko Włókniarzowi Częstochowa, INNPRO ROW Rybnik oraz drugiemu Włókniarzowi Częstochowa. Sama rywalizacja dla gospodarzy ułożyła się idealnie, pierwsza drużyna wygrała pewnie nad resztą stawki, natomiast o drugie miejsce zaciętą walkę toczyły „Rekiny” i „Orły”. O końcowym sukcesie Ślązaków zadecydowała równiejsza dyspozycja całego składu, acz podkreślić trzeba dobrą formę Mateusza Bartkowiaka i Aleksandra Grygolca, obaj po 10 punktów.

W III rundzie drużyna H. Skrzydlewskiej Orła Łódź zajęła 3. miejsce, a w IV uplasowała się na 2. miejscu.

Punktacja w III rundzie DMPJ:

1. miejsce Włókniarz Częstochowa – 54 pkt.
1. Kajetan Kupiec – 13 (3,2,3,2,3)
2. Bartosz Śmigielski – 13 (3,3,2,3,2)
3. Szymon Ludwiczak – 13 (3,3,2,2,3)
4. Kacper Halkiewicz – 15 (3,3,3,3,3)

2. miejsce Innpro ROW Rybnik – 30 pkt.
13. Kacper Tkocz – 7 (2,2,1,1,1)
14. Paweł Trześniewski – 9 (1,3,1,2,2)
15. Kamil Winkler – 7 (1,1,2,2,1)
16. Maksym Borowiak – 7 (0,1,1,3,2)

3. miejsce H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – 26 pkt.
9. Mateusz Bartkowiak – 10 (2,2,3,3,0)
10. Aleksander Grygolec – 10 (2,2,2,1,3)
11. Seweryn Orgacki – 6 (0,1,3,0,2)
12. Jakub Kiciński – 0 (0,0,0,-,-)
19. Tomasz Szeląg – 0 (d,0)

4. miejsce Włókniarz Częstochowa II – 10 pkt.
5. Igor Nabiałkowski – 2 (2,0,0,0,0)
6. Paweł Caban – 2 (1,0,1,-,0)
7. Alan Ciurzyński – 4 (1,1,0,1,1)
8. Dawid Rozpędek – 2 (0,0,0,1,1)
18. Cezary Mercik – 0 (0)

Bieg po biegu:
1. (64,31) Halkiewicz, Nabiałkowski, Trześniewski, Kiciński – (3:2:0:1)
2. (63,88) Ludwiczak, Tkocz, Caban, Orgacki – (6:3:0:3)
3. (65,00) Śmigielski, Bartkowiak, Winkler, Rozpędek – (9:3:2:4)
4. (65,22) Kupiec, Grygolec, Ciurzyński, Borowiak – (12:4:4:4)
5. (64,13) Halkiewicz, Bartkowiak, Borowiak, Caban – (15:4:6:5)
6. (64,25) Ludwiczak, Grygolec, Winkler, Nabiałkowski – (18:4:8:6)
7. (64,63) Śmigielski, Tkocz, Ciurzyński, Kiciński – (21:5:8:8)
8. (64,75) Trześniewski, Kupiec, Orgacki, Rozpędek – (23:5:9:11)
9. (65,25) Halkiewicz, Grygolec, Tkocz, Rozpędek – (26:5:11:12)
10. (64,82) Bartkowiak, Ludwiczak, Trześniewski, Ciurzyński – (28:5:14:13)
11. (66,25) Orgacki, Śmigielski, Borowiak, Nabiałkowski – (30:5:17:14)
12. (65,12) Kupiec, Winkler, Caban, Kiciński – (33:6:17:16)
13. (65,97) Borowiak, Ludwiczak, Rozpędek, Szeląg (d) – (35:7:17:19)
14. (64,56) Halkiewicz, Winkler, Ciurzyński, Orgacki – (38:8:17:21)
15. (64,88) Śmigielski, Trześniewski, Grygolec, Mercik – (41:8:18:23)
16. (65,88) Bartkowiak, Kupiec, Tkocz, Nabiałkowski – (43:8:21:24)
17. (65,47) Ludwiczak, Borowiak, Rozpędek, Szeląg – (46:9:21:26)
18. (65,43) Kupiec, Orgacki, Winkler, Caban – (49:9:23:27)
19. (66,53) Grygolec, Śmigielski, Tkocz, Nabiałkowski – (51:9:26:28)
20. Halkiewicz, Trześniewski, Ciurzyński, Bartkowiak – (54:10:26:30)

 

Punktacja w IV rundzie DMPJ:

1.miejsce Innpro ROW Rybnik – 46 pkt.
9. Kacper Tkocz – 12 (2,1,3,3,3)
10. Kamil Winkler – 6 (0,1,1,1,3)
11. Maksym Borowiak – 13 (2,3,3,2,3)
12. Paweł Trześniewski – 15 (3,3,3,3,3)2. miejsce H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – 31 pkt.
5. Mateusz Bartkowiak – 7 (2,3,2,d,-)
6. Aleksander Grygolec – 11 (3,3,2,3,t)
7. Seweryn Orgacki – 10 (2,1,2,3,2)
8. Jakub Kiciński – 1 (1,0,-,w,-)
18. Tomasz Szeląg – 2 (u,2,0)

3. miejsce Włókniarz Częstochowa II – 26 pkt.
1. Alan Ciurzyński – 8 (3,2,1,2,w)
2. Dawid Rozpędek – 8 (3,0,1,2,2)
3. Paweł Caban – 3 (0,2,0,1,-)
4. Igor Nabiałkowski – 7 (1,2,2,1,1)
17. Cezary Mercik – 0 (w)

4. miejsce OK Kolejarz Opole – 16 pkt.
13. Oskar Stępień – 9 (1,2,3,1,2)
14. Dastin Łukaszczyk – 3 (0,1,1,0,1)
15. Kacper Sajdak – 1 (0,0,0,0,1)
16. Jakub Fabisz – 3 (1,0,0,2,0)

Bieg po biegu:
1. (63,15) Trześniewski, Bartkowiak, Nabiałkowski, Łukaszczyk – (1:2:3:0)
2. (65,41) Grygolec, Borowiak, Stępień, Caban – (1:5:5:1)
3. (66,10) Rozpędek, Tkocz, Kiciński, Sajdak – (4:6:7:1)
4. (66,00) Ciurzyński, Orgacki, Fabisz, Winkler – (7:8:7:2)
5. (64,82) Grygolec, Nabiałkowski, Tkocz, Fabisz – (9:11:8:2)
6. (65,13) Bartkowiak, Caban, Winkler, Sajdak – (11:14:9:2)
7. (64,75) Trześniewski, Stępień, Orgacki, Rozpędek – (11:15:12:4)
8. (65,06) Borowiak, Ciurzyński, Łukaszczyk, Kiciński – (13:15:15:5)
9. (66,25) Stępień, Nabiałkowski, Winkler, Szeląg (u/4) – (15:15:16:8)
10. (65,38) Tkocz, Orgacki, Łukaszczyk, Caban – (15:17:19:9)
11. (65,34) Borowiak, Bartkowiak, Rozpędek, Fabisz – (16:19:22:9)
12. (64,94) Trześniewski, Grygolec, Ciurzyński, Sajdak – (17:21:25:9)
13. (65,50) Trześniewski, Fabisz, Caban, Kiciński (w/2min) – (18:21:28:11)
14. (65,94) Orgacki, Borowiak, Nabiałkowski, Sajdak – (19:24:30:11)
15. (65,35) Grygolec, Rozpędek, Winkler, Łukaszczyk – (21:27:31:11)
16. Tkocz, Ciurzyński, Stępień, Bartkowiak (d/4) – (23:27:34:12)
17. (67,25) Winkler, Szeląg, Sajdak, Mercik (w/2ost.) – (23:29:37:13)
18. Tkocz, Rozpędek, Łukaszczyk, Szeląg – (25:29:40:14)
19. (65,47) Borowiak, Orgacki, Nabiałkowski, Fabisz – (26:31:43:14)
20. (66,00) Trześniewski, Stępień, Ciurzyński (w/u), Grygolec (t) – (26:31:46:16)

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
113
211
311
410
57
64
74
81

Ostatnie Wpisy

Nowy termin! #LODRZE w sobotę 22 czerwca o 16:30!
17 czerwca 2024
Niedzielny mecz #LODRZE odwołany!
16 czerwca 2024
Benjamin Basso: Stać nas na naprawdę wiele!
16 czerwca 2024
Niedziela z żużlowym meczem Orła!
15 czerwca 2024
Czas na 42. w historii mecz #LODRZE!
15 czerwca 2024