Już w sobotę wielkie ściganie na Moto Arenie Łódź! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Już w sobotę wielkie ściganie na Moto Arenie Łódź!

Dzielą nas już tak naprawdę godziny od startu sobotniego 1. Finału Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu. Tegoroczny cykl zmagań, najlepsi krajowi zawodnicy rozpoczną na torze przy ulicy 6 Sierpnia. Nie może Was zabraknąć na trybunach!

Nieczęsto mamy okazję gościć na naszym owalu absolutną śmietankę polskiego żużla. W sobotę owal H. Skrzydlewska Orła Łódź dzielić między sobą będą chociażby Bartosz Zmarzlik, zmierzający po piąty tytuł mistrza świata, Maciej Janowski, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej czy Szymon Woźniak. Stawka jaką organizatorzy zaprosili, a także jaką wyłonił szereg rund kwalifikacyjnych zapewnia nam ściganie na najwyższym możliwym poziomi!

Emocji na Moto Arenie Łódź z pewnością nie zabraknie, a dodatkowo w stawce znalazło się miejsce dla naszego kapitana Tomasza Gapińskiego, który tego dnia wystąpi z dziką kartą. Dla „Gapy” to powrót do IMP po blisko dziesięciu latach, a ostatni swój występ zakończył z brązowym krążkiem. Jak będzie teraz, przekonajcie się w sobotę o godzinie 19:00!

Bilety na to wydarzenie dostępne są w sprzedaży online za pośrednictwem platformy ebilet.pl. Wejściówki można również nabyć stacjonarnie w kwiaciarni H. Skrzydlewska mieszczącej się na stadionie.

Lista startowa 1. finału IMP w Łodzi – 06.07.2024 r.: 

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
122
221
318
417
515
69
79
83

Ostatnie Wpisy

Ogłoszenie o sprzedaży akcji KŻ Orzeł Łódź
25 lipca 2024
List Witolda Skrzydlewskiego
25 lipca 2024
H. Skrzydlewska trzyma kciuki za Jana Kałusowskiego podczas występów na IO w Paryżu
24 lipca 2024
Najbliższy mecz na Moto Arenie Łódź już 28 lipca!
18 lipca 2024
Domowa passa przerwana. Porażka w meczu #LODOST
14 lipca 2024