Niezwykle prestiżowa impreza w Łodzi! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Niezwykle prestiżowa impreza w Łodzi!

Już niebawem rozpoczniemy na Moto Arenie Łódź istny spektakl w ramach 1. Finału Indywidualnych Mistrzostw Polski. Przed samym zawodami zachęcamy do lektury konferencji prasowej dotyczącej wydarzenia.

Spotkanie z mediami swoim wystąpieniem rozpoczął Prezes H. Skrzydlewska Orła Łódź Witold Skrzydlewski. Włodarz klubu wspominał o spełnieniu obietnic organizacji wielkich imprez na naszym stadionie jak i zachęcał fanów do pojawienia się na obiekcie przy ulicy 6 Sierpnia. – Przed nami kolejny wielki turniej żużlowy w Łodzi. Na naszej Moto Arenie pojawią się najlepsi zawodnicy kraju na czele z czterokrotnym mistrzem świata, Bartoszem Zmarzlikiem. Z pewnością czeka nas wielkie ściganie, a do pełni szczęścia brakuje kompletu publiczności. Już podczas wcześniejszych imprez kibice pokazali, że stać ich na to, więc liczę na powtórkę, szczególnie patrząc na niewygórowaną stawkę za wejściówki. Te zaczynają się od 20 złotych. Samo wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 w sobotę i z tego miejsca wszystkich serdecznie zapraszam – powiedział Witold Skrzydlewski.

– Prezes Skrzydlewski to na tyle doświadczony sternik, że tak naprawdę przekazał zwięźle wszystkie najważniejsze informacje – rozpoczęła Karolina Jankowska z firmy One Sport. – Ja ze strony firmy One Sport, nowego promotora cyklu Indywidualnych Mistrzostw Polski na żużlu, także chciałabym serdecznie zaprosić na zawody, które odbędą się już w tę sobotę o godzinie 19:00. Bezsprzecznie uważamy, że cykl wyłaniający najlepszego zawodnika w kraju jest niezwykle prestiżową imprezą, a stawka rok rocznie pojawiająca się w niej to absolutna elita polskiego żużla. Wszystko to sprawiło, że postawiliśmy na najlepszą możliwą oprawę tychże imprez. Długie tradycje wymagają świetnej komunikacji i najlepszych lokalizacji, stąd też nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości, że Moto Arena Łódź będzie idealnym miejscem na inauguracje cyklu. Jak dobrze wiemy, jest to najnowocześniejszy obiekt żużlowy w naszym kraju i jesteśmy przekonani, że zawody na nim będą ekscytujące i ciekawe. Tym bardziej liczymy na liczne przybycie fanów, aby stadion wrzał z emocji jakie dostarczą nam zawodnicy – podkreśliła organizatorka.

– Przed samymi zawodami do dyspozycji kibiców będzie specjalna strefa, w której czeka wiele atrakcji, a co za tym idzie zachęcamy, aby na obiekcie pojawić się wcześniej i skorzystać z pełni możliwości. Bilety na to pasjonujące wydarzenie nadal są dostępne w Internecie za pośrednictwem strony ebilet.pl. Wejściówki do nabycia będą także w dniu zawodów za pośrednictwem kas wokół stadionu – zakończyła Karolina Jankowska z firmy One Sport.

Autor: Grzegorz Adamczyk

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
122
221
318
417
515
69
79
83

Ostatnie Wpisy

Ogłoszenie o sprzedaży akcji KŻ Orzeł Łódź
25 lipca 2024
List Witolda Skrzydlewskiego
25 lipca 2024
H. Skrzydlewska trzyma kciuki za Jana Kałusowskiego podczas występów na IO w Paryżu
24 lipca 2024
Najbliższy mecz na Moto Arenie Łódź już 28 lipca!
18 lipca 2024
Domowa passa przerwana. Porażka w meczu #LODOST
14 lipca 2024