Dla Mediów - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Dla Mediów

DANE KONTAKTOWE

ADRES KORESPONDENCYJNY

ul. Dziewiarska 14
92-311 Łódź

MOTO ARENA ŁÓDŹ

ul. 6 Sierpnia 71
90-645 Łódź

ADRES E-MAIL

AKREDYTACJE SEZON 2023

Biuro Prasowe KŻ Orzeł Łódź informuje, że w sezonie 2023 obowiązywać będą akredytacje jednorazowe wydawane przed każdym meczem ligowym. Nie obowiązują akredytacje stałe. Całość procesu akredytacyjnego realizowana jest za pośrednictwem platformy Accredito. 

Przed każdym meczem ligowym H. Skrzydlewska Orzeł Łódź rozgrywanym na Moto Arenie Łódź redakcje zobowiązane są do złożenia wniosku akredytacyjnego za pośrednictwem platformy Accredito

Informacja dot. akredytacji na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz (13 sierpnia 2023 r., 14:00): 

 

Redakcje chętne do akredytowania się na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź – Abramczyk Polonia Bydgoszcz proszone są o wysłanie wniosku akredytacyjnego za pośrednictwem platformy Accredito do piątku 11 sierpnia 2023 r. do godziny 12:00. Wnioski wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę przy przyznawaniu akredytacji.

Redakcje o otrzymaniu bądź odmowie przyznania akredytacji zostaną poinformowane drogą mailową poprzez wiadomość wygenerowaną z platformy Accredito. W wiadomości znajdować będą się również wszystkie informacje organizacyjne związane z pracą mediów na Moto Arenie Łódź. 

Dołącz do grona sponsorów