Cena biletu w karnecie to tylko 20 zł - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Cena biletu w karnecie to tylko 20 zł

Kibice dyskutując w ostatnim czasie na klubowych mediach społecznościowych o cenach biletów podnosili m.in. argument wysokich ich cen w obecnym sezonie. Należy przypomnieć, iż publikując cennik jeszcze w ubiegłym roku Klub przyjął za cenę podstawową biletu kwotę 30 zł. Ceny biletów ulgowych zostały zatwierdzone na poziomie 10 zł i 15 zł. Zgodnie z zapowiedziami wprowadzono atrakcyjną cenę karnetu normalnego na sezon 2020 w eWinner 1. Lidze. Za kartę wstępu na wszystkie mecze w tym sezonie trzeba było zapłacić 180 zł.

Dodatkowo do karnetu należy doliczyć również przysługujący bezpłatnie program meczowy.  To oszczędność w skali sezonu co najmniej 35 zł (przy założeniu, że cena programu na mecz wynosiłaby np. 5 zł).  Doliczając dodatkowo kwotę oszczędności wynikającej z otrzymania bezpłatnego programu posiadacz karnetu zyskuje najtańszy bilet normalny w całej eWinner 1 . Lidze (20 zł).

Oczywiście ze względu na pandemię i ograniczenie liczby widzów na obiektach przy jednoczesnych zachowaniu wysokich kosztów organizacji imprez masowych a także mając na uwadze zapewnienie uczestnikom bezpieczeństwa ceny biletów na poszczególne spotkania zmieniły się. Obniżono natomiast bilet ulgowy (dla dzieci i młodzieży do lat 18) do kwoty 10 zł. Jednak dzięki promocjom czasowym kibic może kupić bilet normalny w niższej cenie. Klub zdecydował również, iż w sezonie 2020 każdy posiadacz zarówno karnetu, jak i biletu otrzyma program meczowy w prezencie. Wychodzi więc na to, iż ceny biletów w Łodzi nie są przy skorzystaniu z odpowiedniej promocji bardzo wysokie a można wręcz stwierdzić, że pozostały na tym samym poziomie.

Mając na uwadze rosnące zainteresowanie karnetami jeszcze w tym roku Klub wypuści do sprzedaży wejściówki na sezon 2021. Mamy nadzieję, że atrakcyjna oferta cenowa w tym dodatkowe bonusy, o których wspominaliśmy wcześniej spowodują, że karty wstępu na cały sezon trafią do większej liczby kibiców.

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
110
28
36
46
54
63
72
81

Ostatnie Wpisy

Strefa zabaw przy stadionie z okazji Dnia Dziecka!
28 maja 2024
Sporo emocji w trakcie Zaplecza Kadry Juniorów
28 maja 2024
FOTO: Zaplecze Kadry Juniorów na Moto Arenie Łódź
28 maja 2024
Rocznica śmierci Heleny Skrzydlewskiej
27 maja 2024
Inauguracyjne zwycięstwo Orła w sezonie 2024!
26 maja 2024