Firma TOER zostaje z Orłem! „Jest to relacja łącząca serce i rozum” - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Firma TOER zostaje z Orłem! „Jest to relacja łącząca serce i rozum”

Firma TOER zdecydowała się kontynuować wspieranie klubu żużlowego Orzeł Łódź. Będzie to już trzeci rok wspólnej współpracy!

Właściciel firmy przyznaje, że decyzja o kontynuowaniu współpracy była formalnością. – Współpracujemy trzeci rok. Jest to relacja łącząca serce i rozum. Serce wie, że uwielbiam żużel i chce być częścią łódzkiej żużlowej rodziny, a rozum racjonalizuje, że klubu Orzeł zrzesza lokalne firmy umożliwiając mi budowanie dobrych relacji biznesowych – deklaruje Michał Szczodrowski.

Pasja do czarnego sportu towarzyszy naszemu sponsorowi od najmłodszych lat. – Urodziłem się w Toruniu i do czwartego roku życia mieszkałem tuż obok stadionu. Dosłownie kilkadziesiąt metrów od torowiska. Żużel mam we krwi. Moje dzieciństwo pachnie żużlem. Każdy jeden wyścig na torze żużlowym dostarcza ogromne ilości adrenaliny. Wibracje i ryk silników, czy ogromna prędkość z jaką poruszają się motocykle, to jest coś niesamowitego. Uwielbiam przychodzić na wyścigi żużlowe – opowiada właściciel firmy TOER.

Nasz sponsor zajmuje się szerokorozumianym czyszczeniem technicznym obiektów. –
Obsługujemy duże hale przemysłowe robiąc tam w zasadzie wszystko. Począwszy od czyszczenia konstrukcji hali pod dachem z wykorzystaniem podnośników, poprzez czyszczenie ścian wewnątrz i na zewnątrz budynku, mycie okien, parapetów, ścieżek komunikacyjnych i urządzeń technicznych. Czyścimy linie produkcyjne i posadzki. Czasami pracujemy na powierzchniach 100m2 a czasami na 50.000 m2. W zakres naszych usług wchodzi również utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych oraz gospodarczych oraz utrzymanie terenów zewnętrznych wokół obiektów przemysłowych. Indywidualnych klientów zapraszamy do współpracy z zakresu czyszczenia kostki brukowej, mycia elewacji domu, czy oczyszczania dachu – wyjaśnia Michał Szczodrowski.

Jakie oczekiwania są naszego partnera w sezonie 2024? – Nie chciałbym tutaj mówić o celach, czy miejscu, które chciałbym, aby nasza drużyna zajęła w tabeli, bo każdy z nas pewnie życzyłby sobie walkę w finale o Ekstraligę. To czego oczekuję od zespołu to stuprocentowe zaangażowanie w każdym wyścigu. Chciałbym, aby każdy zawodnik zostawił „serce na torze” i walczył o każdy pojedynczy punkt podczas spotkania z przeciwnikiem. Wiemy wszyscy doskonale, że w sporcie tak jak i w życiu człowieka – nie da się tylko wygrywać i odnosić samych sukcesów, Żeby ktoś mógł wygrać, to ktoś inny musi ponieść porażkę. Najważniejsze jest jednak to, aby zawsze walczyć do samego końca i nigdy się nie poddawać – podsumowuje właściciel firmy TOER.

Zapraszam na Instagrama naszego sponosra

Przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż karnetów na sezon 2024 oraz biletów na pierwszy mecz domowy w Metalkas 2. Ekstralidze:

– stacjonarnie w Kwiaciarni H. Skrzydlewska mieszczącej się w stadionie Moto Arena Łódź (ul. 6 Sierpnia 71). Kwiaciarnia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-18:00.

– w internecie na stronie biletynazuzel.pl

 

Chcesz zostać sponsorem klubu żużlowego Orzeł Łódź?

Skontaktuj się z nami!

E-mail: biznes@orzel.lodz.pl

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
113
211
311
410
57
64
74
81

Ostatnie Wpisy

Nowy termin! #LODRZE w sobotę 22 czerwca o 16:30!
17 czerwca 2024
Niedzielny mecz #LODRZE odwołany!
16 czerwca 2024
Benjamin Basso: Stać nas na naprawdę wiele!
16 czerwca 2024
Niedziela z żużlowym meczem Orła!
15 czerwca 2024
Czas na 42. w historii mecz #LODRZE!
15 czerwca 2024