Informacje organizacyjne przed sobotnim meczem - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Informacje organizacyjne przed sobotnim meczem

W sobotę 19 września o 16:30 KŻ Orzeł Łódź zmierzy się na Moto Arenie Łódź z drużyną eWinner Apator Toruń. Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne związane z meczem, w tym także te dotyczące przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz wymogów reżimu sanitarnego.

Informacje ogólne 

– otwarcie bram Moto Areny Łódź w dniu meczu nastąpi o godzinie 15:30. Zachęcamy do pojawienia się na obiekcie wcześniej, tak aby bezpiecznie zająć wyznaczone miejsce.

– program meczowy dla osób, które zakupiły bilety oraz karnety, dostępny będzie bezpłatnie przy bramach wejściowych na obiekt.

– na obiekt nie można wnosić żadnych pakunków (np. plecaków) oraz dużych przedmiotów (np. parasoli).

– na trybunach kibice mogą zajmować tylko wskazane miejsca (dotyczy to zarówno osób posiadających bilety, jak i karnety). Ważna informacja dla posiadaczy karnetów. Sprawdź TUTAJ swoje nowe miejsce do siedzenia.

– w dniu meczu na stadionie otwarte będą punkty gastronomiczne. W ramach kolejek zarówno do wejścia na stadion, jak i punktów gastronomicznych oraz sanitariatów należy zachować bezpieczny dystans społeczny.

– kibice z Torunia, którzy zakupili bilety indywidualnie na sektory na stadionie, będą kierowani przez ochronę do wyznaczonego sektora F i G.

Bezpieczeństwo i reżim sanitarny 

– w dniu meczu należy stosować się do komunikatów bezpieczeństwa ogłaszanych przez spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu. Dotyczy to również uwag od służb porządkowych i stewardów.

– osoby posiadające karnety lub bilety i wchodzące na stadion muszą posiadać i mieć założoną na sobie maseczkę lub inne skuteczne zakrycie ust i nosa.

– wchodząc na stadion każda osoba musi zdezynfekować dłonie udostępnionym przez klub płynem.

– należy zachować odpowiedni dystans społeczny podczas korzystania z obiektów sanitarnych.

– należy zapoznać się z Regulaminem Imprezy Masowej oraz Regulaminem Stadionu.

Karnety i bilety 

– dniu meczu nie będą czynne kasy przy stadionie.

– ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i wprowadzone przepisy stacjonarna sprzedaż biletów w dniu meczu nie może być prowadzona (wejściówki można nabywać on-line: zakup biletu możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej: https://motoarena.makis.pl oraz www.kupbilet.pl.

– karnety wcześniej zakupione nie będzie można odebrać w dniu meczu. Punkt odbioru stałych wejściówek usytuowany w Centrum Biletowym w Atlas Arenie czynny był od poniedziałku do piątku.

– ponownie karnety będzie można odbierać od poniedziałku w godzinach: poniedziałek i czwartek 10:00 – 18:00, wtorek, środa, piątek 8:00 – 16:00.

– ważna informacja dla posiadaczy karnetów. Sprawdź TUTAJ swoje nowe miejsce do siedzenia.

– pula zaproszeń przeznaczonych dla kibiców posiadających prawo do wejścia na obiekt w związku z udziałem w konkursie podczas „Meczu Narodów” oraz w konkursie w głosowaniu na żużlowca 14-lecia Orła była ograniczona. Termin zgłaszania chęci wstępu na mecz minął.

Bilety on-line

– zakup biletu możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej: https://motoarena.makis.pl oraz www.kupbilet.pl.

– bilety poprzez system sprzedaży internetowej można nabywać także w dniu meczu oraz bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu, np. o godzinie 16:00 będąc pod stadionem.

– bilet zakupiony on-line będzie można pokazać np. na ekranie telefonu komórkowego lub tabletu.