Bądź na bieżąco z łódzkim żużlem! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Bądź na bieżąco z łódzkim żużlem!

Żyjemy w erze cyfryzacji wszystkiego co możemy, aby dostęp do ciekawych jak i poszukiwanych przez nas treści był jak najłatwiejszy. Nie inaczej robimy my, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom! Jeśli jesteś fanem czarnego sportu, a dodatkowo łódzkiego Orła, nie zwlekaj, odwiedź nasze profile w social mediach!

Klub Żużlowy Orzeł Łódź idąc zgodnie z duchem czasów rozwija się na wielu płaszczyznach, a szczególnie w sferze komunikacyjno-marketingowej. Zależy nam na dotarciu do jak najszerszego grona Was – kibiców tych nowych jak i starych. Chcemy, aby Wasze serca zapałały miłością do zapachu metanolu niczym nasze!

Specjalne treści jak i smaczki z naszych spotkań możecie Państwo odnaleźć już praktycznie na każdej platformie. Działamy w serwisie YouTube, a także oczywiście na Facebooku i Instagramie. Zdarza nam się także ćwierkać na Twitterze, a od tego sezonu także dochodzi TikTok jak i LinkedIn.

Śledząc KŻ Orzeł Łódź na wymienionych wyżej portalach macie Państwo pewność, że nie ominie Was chociażby najmniejsza nowinka z parku maszyn czy też konferencji. Usłyszycie ciekawe wywiady z naszymi zawodnikami jak i sztabem szkoleniowym! Kibice żużla, bądźcie z nami! Naprawdę warto!

Zachęcamy do śledzenia oficjalnych kont KŻ Orzeł Łódź w mediach społecznościowych – Facebook: https://www.facebook.com/orzellodz/, Twitter: https://twitter.com/orzel_lodz, Instagram: https://www.instagram.com/orzel_lodz/, LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/kz-orzel-lodz/ i TikTok: https://www.tiktok.com/@orzellodz.