Przystanek Fizjoterapia dołącza do Orła! - KŻ Orzeł Łódź – oficjalny serwis klubu

Przystanek Fizjoterapia Klimczak Przybylak Spółka Partnerska Fizjoterapeutów dołącza do grona partnerów klubu żużlowego Orzeł Łódź! – Mamy nadzieję, że współpraca pomoże rozwinąć się nie tylko nam, ale i żużlowcom Orła – powiedziała Katarzyna Przybylak.

Nasz partner działa na łódzkim rynku, oferując różnorodne zabiegi rehabilitacyjne mające na celu profilaktykę oraz poprawę stanu zdrowia pacjenta. – Pracujemy głównie z pacjentami dorosłymi z problemami narządu ruchu. Trafiają do nas osoby zarówno z przewlekłymi dolegliwościami bólowymi, jak i objawami będącymi następstwem kontuzji. W swojej pracy staramy się podchodzić kompleksowo i indywidualnie do pacjenta wykorzystując techniki takie jak: szeroko rozumianą terapię manualną, trening funkcjonalny, kinesiotaping oraz różnego rodzaju formy regeneracji – wyjaśnia jedna z właścicielek, Katarzyna Przybylak.

Jak Przystanek Fizjoterapia znalazł się w gronie partnerów łódzkiego Orła? – Zainteresowanie żużlem zaczęło się od pomysłu dzieci, które chciały wiedzieć, co dzieje się na tym konkretnym stadionie w Łodzi. Jak usłyszały, że odbywają się tam zawody na motorach to nie było możliwości im odmówić. Tak zaczęłyśmy przychodzić na mecze. W tym czasie mąż jednej ze wspólniczek, Marek Przybylak, właściciel Firmy Imbus-bis Marek Przybylak, zacząć wspierać KŻ Orzeł. Obserwując zawody, liczbę wyjazdów i intensywność pracy pomyślałyśmy, że zawodnicy powinni mieć również opiekę fizjoterapeutyczną, żeby w jak najlepszym stanie zdrowia mogli podchodzić do zawodów. Dlatego postanowiłyśmy podjąć współpracę z Orłem. Zarówno po to żeby wspierać lokalną drużynę, jak i po to żeby zawodnicy mogli skorzystać z naszych zabiegów w przypadku kontuzji, przeciążeń czy potrzeby regeneracji – tłumaczy Hanna Klimczak.

Właścicielki Przystanku Fizjoterapia przyznają, że nie tylko wspierają żużlowców. – Nasze zainteresowanie sportem do tej pory głównie było nakierowane na siatkówkę. Od kilku lat współpracujemy z Reprezentacją Polski w siatkówce plażowej – głównie z kadrą kobiecą. Dlatego chętnie będziemy promowały i współpracowały z kolejną dyscypliną z naszego rodzimego miasta i województwa – stwierdza Katarzyna Przybylak.

Zapraszamy na stronę internetową naszego partnera.

***

Przypominamy, że cały czas trwa sprzedaż karnetów na sezon 2024 oraz biletów na pierwszy mecz domowy w Metalkas 2. Ekstralidze:

– stacjonarnie w Kwiaciarni H. Skrzydlewska mieszczącej się w stadionie Moto Arena Łódź (ul. 6 Sierpnia 71). Kwiaciarnia jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-18:00.

– w internecie na stronie biletynazuzel.pl

 

 

Chcesz zostać sponsorem klubu żużlowego Orzeł Łódź?

Skontaktuj się z nami!

E-mail: biznes@orzel.lodz.pl

Tabela Metalkas 2. Ekstraligi

PozycjaDrużynaPKT.
110
28
36
44
54
63
71
80

Ostatnie Wpisy

Inauguracyjne zwycięstwo Orła w sezonie 2024!
26 maja 2024
Niezwykle ważny mecz w Gdańsku
26 maja 2024
Becker i Berntzon o włos od awansu do Grand Prix Challenge!
25 maja 2024
Bilety na najbliższy domowy mecz w sprzedaży!
24 maja 2024
Wszystkiego najlepszego dla Joanny Skrzydlewskiej!
24 maja 2024